İş İngilizcesi Kursu

Yorum : 0

Ümraniye İş İngilizcesi Kursu 2006 yılından beri devam eden tecrübesiyle birçok dil kursu vermektedir. Bu kurslardan biri de Mesleki İngilizce Kursu’dur. İyi bir kariyer hedefiniz varsa Mesleki İngilizce önemli bir basamaktır. Her mesleğin kendine özgü İngilizce terimleri vardır. Günümüzde yeni bir işe başvurduğunuzda işverenin en önem verdiği konulardan biri İngilizce bilip bilmediğinizdir ve daha da önemlisi Mesleki İngilizce biliyor olmanızdır. İş hayatında İngilizce bilmek sizi onlarca kişinin önüne taşır ve kariyerinizi pozitif olarak etkiler, size iş olanakları ve işinizde yükselme olanakları sağlar.Ümraniye İş İngilizcesi Kursu’nda yetişkinlere yönelik Mesleki İngilizce kursumuz bulunmaktadır. Alanında uzman öğretmenlerimizle kusursuz bir eğitim almanızı hedeflemekteyiz. Kursumuzda eğitim vermekte olan öğretmenlerimiz Marmara Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Pennysylvania Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Oxford Üniversitesi, Cambridge Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi gibi Türkiye’nin ve dünyanın en kaliteli eğitim veren üniversitelerinden mezun olmuşlardır.Kurslarımız ezbere dayalı olmamakla birlikte kaliteli ve kalıcı eğitime yöneliktir.

Derslerimizde orijinal kitap yayınları ve teknolojik aletlerin yanında hem görsel hem de işitsel malzemeler kullanarak öğrendiklerinizi pekiştirmeye yardımcı olmaktayız. İleri eğitim tekniklerimizle ve güler yüzlü eğitmenlerimiz ile dersleri sıkıcı olmaktan çıkarıp daha eğlenceli bir şekilde eğitim vermekteyiz. Ümraniye İş İngilizcesi Kursu olarak öğrencilerimize okuma, yazma, anlama, akıcı bir şekilde ve telaffuz hatası olmadan konuşma gibi dört temel unsur üzerinde yüzde yüz başarıyı garanti ediyoruz. Eğitim boyunca ders materyalleriniz kursumuz tarafından karşılanmaktadır. Ümraniye İş İngilizcesi Kursu’nda kullanılan yayınlar orijinal Oxford ve Cambridge yayınları olup ek olarak verilen CD ile öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz. 

Ümraniye İş İngilizcesi Kursu
’na kayıt yaptırırken kişiye özel ya da grup dersleri olarak seçim yapma imkanı sunuyoruz ve seviyenize göre en uygun programı oluşturuyoruz. Ders saatlerimiz tamamen size uygun olarak tasarlanmaktadır, hafta içi ve hafta sonu eğitimlerimiz bulunmaktadır. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgi edinebilir veya ofisimize gelerek müdürümüz Engin Hilmi Kibar’la görüşebilirsiniz. Kaliteli eğitim için siz de Ümraniye İş İngilizcesi Kursu’na gelin, farkınız İngilizceniz olsun…


  1. no image png

    Henüz Hiçbir Yorum Eklenmemiş! İlk Yorum Yapan Siz Olun...

Yorum Yap