• 0216 316 16 48
  • info@ingilizcekursuumraniye.com

Tıp Dil Sınavı Ümraniye İle Sİzleri Başarıya Ulaştırıyoruz.

Tıp Dil Sınavı Ümraniye İle Sİzleri Başarıya Ulaştırıyoruz.

ümraniye ingilizce kursu tıp dil sınavı


Tıp Dil Sınavı Kursu Ümraniye
 olarak alanında uzman ve deneyimli eğitmen kadromuzla  sizleri Tıp Dil Sınavına hazırlıyoruz. Tıp dil sınavında başarılı olabileceğiniz program içerikleriyle sizlere eğitim vermekteyiz.Sizlerinde bildiği gibi Tıp Dil Sınavına katılabilmeniz için Tıp, Diş Hekimliği, Sağlık Bilimi ile ilgili fakültelerde öğrenci, mezun ya da uzmanlık eğitimine devam eden kişilerden biri olmanız gerekmektedir. Tıp dil sınavından alınan notlar TUS VE DUS için gerekli olan yabancı dil yeterliliğinde kullanılmaktadır. Tıp dil sınavı kursu Ümraniye'de hem İngilizce dil eğitimi alacak hem de sınav için temel oluşturabilecek ve strateji kazanmış olacaksınız  böylelikle ileride iş hayatınızda kolaylıkla kullanabileceğiniz bir İngilizce bilgisine sahip olacaksınız.


  Tıp dil sınavı kursu Ümraniye ile sizde kendinizi geliştirebilir, tıp İngilizcesi sınavında başarı sağlayabilirsiniz. Eğer bizim kursumuza gelmeyi düşünüyorsanız asla pişman olmazsınız. Çünkü sizlere yüzde yüz başarı garantisi veriyoruz. Kendimize ve eğitmenlerimize güveniyoruz. Uzman bir kadro ile bu sınava hazırlanmanızı sağlıyoruz. Uzman kadromuz ülkemizin en iyi Üniversitelerinden mezun olmuştur. Ülkemizin ve dünyanın belli başlı en iyi okulları olan Marmara üniversitesi , Boğaziçi üniversitesi, Cambrige üniversitesi, ODTÜ, Hacettepe üniversitesi gibi  okullardan mezun olan öğretim kadromuz formasyonlarını almış  yetenekli kişilerdir. Öğretmenlerimizin hepsi öğrencinin öğrenmesi için elinden geneli yapan anlayış sahibi kişilerdir.Tıp Dil Sınavı Kursu Ümraniye derslerimiz toplu , özel ya da bire bir şeklinde verilmektedir. Kursumuzda bire bir derslerimiz öğretmen ve öğrenci dışında kimsenin bulunmadığı sınıflarda verilmektedir. Özel derslerimiz 2 ya da 6 kişilik sınıflarda toplu derslerimiz ise 6 ya da 12 kişilik sınıflarda verilmektedir.Ümraniye İngilizce kursunda sınıflarımız günümüz teknoloji ile donanımlıdır.Derslerimiz dijital ortamlarda verilmektedir.Ayrıca kursumuzun konumu oldukça merkezi bir yerdedir bu nedenle ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşanması mümkün değildir. Uzman kadromuz sınavda çıkma olasılı yüksek olan kelimeler, konular ve taktikler vermektedir. Ayrıca süre kullanımı ile alakalı olarak stratejiler verilerek sınavda süre sıkıntısı çekmemeniz sağlanmaktadır.    Tıp Dil Sınavı yüz elli dakika sürmektedir. Tıp Dil Sınavı'nda seksen soru bulunmaktadır. Tıp Dil Sınav sonuçlarının açıklanma tarihinden itibaren beş yıl süre ile geçerlidir. . Adayın bu sınavda başarılı sayılması için en az elli alması gerekmektedir. Tıp Dil Sınavı  Ankara Üniversitesi’nde optik okuyucu ile okunacak ve bilgisayar ortamında değerlendirilmekte ve sonuçlar tespit edilmektedir. Değerlendirme sırasında yalnız doğru cevaplar dikkate alınarak, yanlış cevaplar dikkate alınmamaktadır. Adayların doğru cevap sayıları toplanarak yüz üzerinden tıp dil sınavı puanları hesaplanmaktaydı Ankara Tıp Dil Sınavı üç dilde yapılmaktadır. İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinde hazırlanmaktadır.Tıp Dil Sınavına yalnızca Ankara'da girilmektedir. r Üniversitesi ve TÖMER tarafından hazırlanan Tıp Dil Sınavı seksen sorudan oluşmaktadır. Ümraniye Tıp Dil Sınavı Kursunda sınavda sorumlu olduğunuz Kelime bilgisi, Türkçe İngilizce Çeviri, İngilizce Türkçe Çeviri sorusu, Paragraf sorusu , Phrasal Verb sorusu, Preposition,Bağlaç ve Tense sorusu, Cloze Test sorusu, Cümle Tamamlama sorusu, , Paragraf Tamamlama sorusu, İlgisiz Cümle soruları üzerinde çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Uzman eğitmenlerimiz ile tıbbi İngilizceyi etkili konuşabilirsiniz.

 Tıp dil sınavı kursu Ümraniye de doktor ve hasta durumları, medikal terminoloji, sağlık sistemi gibi konuları incelersiniz. Tıp İngilizcesi dil eğitiminizde materyalleriniz bizler vermekteyiz. Ümraniye İngilizce kursu ile yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz. Tıp bölümü okuyan öğrenciler ve mezun öğrencilere yönelik hazırlanan programımızda tıp İngilizcesine özgü kavramlar, içerikleri öğrenirsiniz. İletişim, psikoloji konuları da bunlara dahildir. Kaliteli eğitim almak isteyen öğrencilerimiz İngilizce kursu Ümraniye'yi tercih etmektedir. Alanında uzman öğretmenler ile yabancı dil öğrenmek çok daha verimli geçmekte ve kalıcılığı sağlanmaktadır.Tıp Dil Kursuna gelerek bizleri yakından inceleyebilir ve fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Yabancı dilinizi bizimle geliştirin. Sınavlarda yüzde yüz başarı sağlayın. Ümraniye İngilizce kursu ile siz de başarabilirsiniz Tıp Dil Sınavı Kursu Ümraniye sitemizde bulunan telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.