• 0216 316 16 48
  • info@ingilizcekursuumraniye.com

Ümraniye A1 İngilizce Kursu

Ümraniye A1 İngilizce Kursu


mraniye ingilizce kursu

Ümraniye A1 İngilizce kursu
 tamamen farklı bir eğitim anlayışına sahip bir dil kursudur.2006 dan bu yana eğitimlerini sürdürmekte olan dil kursumuz kursiyerlerinin gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Ümraniye İngilizce kursu birden fazla başarıya imza atmış ve bu başarılarını devamlılığını sağlamak amacı ile çalışmalarına devam etmektedir.İngilizce bilmek yalnızca belli kalıpları ve kuralları ezberlemek değildir.Kursumuzda verdiğimiz eğitimde ezberden uzak yalnızca öğrenmeye yönelik bir eğitim verilmektedir.Dil bir bütündür yalnızca ezber yapmakla , kalıpları ya da yalnızca gramer bilmekle dil öğrenilmiş olmaz.Dili tam anlamıyla bilmek için İngilizce konuşabiliyor, İngilizce duyduğunu anlayabiliyor, İngilizce yazabiliyor ve İngilizce okuyabiliyor olması gerekmektedir aynı zamanda tüm bunları yaparken de grameri yanlışsız bir biçimde kullanıyor olması tabi ki olmazsa olmazlar arasındadır.Ümraniye İngilizce kursun da tüm bunları ezberden uzak bir biçimde öğrenebilirsiniz.Öğretim kadromuz dilin dört işlevini kullanarak eğitimlerini sürdürmektedir.Bu dört işlev İngilizce yazmak, İngilizce okumak ,İngilizce konuşmak ve İngilizce dinlediğini anlamaktır.Bu dört işlevin öğrenilmesine yönelik verilen derslerimizde dili etkili bir biçimde kullanmanız amaçlanır.Dört işlevden herhangi birinin eksikliği durumunda dil tam anlamıyla öğrenilmiş sayılmaz.
 

Ümraniye A1 İngilizce kursu
 eğitim kadrosu başarılarıyla öne çıkmış uzman kişilerdir.Türkiye'nin ve Dünya'nın en iyi eğitim veren okullarından yüksek dereceler alarak mezun olmuş kişilerdir. Titizlikle sınavlara tabi tutarak oluşturduğumuz uzman kadromuza çok güveniyoruz ve öğrencilerimizi gönül rahatlıyla onlara emanet ediyoruz.Marmara üniversitesi , Boğaziçi üniversitesi, Cambrige üniversitesi, ODTÜ, Hacettepe üniversitesi gibi  isimleriyle ve eğitimleriyle ün yapmış birçok üniversiteden mezun olmuş ve formasyonlarını almış kişilerdir.Sizlerinde bildiği gibi eğitimin olmazsa olmazı , merkezi öğretmenin eğitim kalitesidir.Ümraniye İngilizce kursu olarak kaliteli ve tecrübeli eğitimin en doğru adresiyiz. Öğretim kadromuz yalnızca Türk öğretmenlerden ibaret değildir. Ana dili İngilizce olan aksanları ve telaffuzları  mükemmel olan yabancı hocalarımızın yardımıyla A1 seviye ve diğer seviyeleri rahatlıkla öğrenecek ve etkili bir biçimde kullanabileceksiniz. Eksiksiz bir biçimde başlangıç seviyesi A1i aldıktan sonra diğer seviyeleri daha kolay bir biçimde öğrenebilirsiniz. Bunu temeli sağlam bir apartman gibi düşünün nasıl ki diğer katlar rahatlıkla ve korkmadan atılabilirse, aynı şekilde  A1 seviyesi İngilizceyi emin ellerden doğru biçimde öğrendiğiniz taktirde diğer seviyeleri rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bunu için doğru adresten doğru ve kaliteli bir eğitimle İngilizce başlamanız şarttır.Ümraniye İngilizce kursu olarak kaliteli ve ezberden uzak İngilizceyi sizlere sunuyoruz ve bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.
 

Ümraniye A1 seviyesi İngilizce
 kursu ile temelinizi eksiksiz bir biçimde oluşturmanız sağlanır. A1 İngilizcesi ile somut gereksinimlerin karşılanmasını amaçlayan, bilinen ve olağan ifadeleri ve çok basit cümleleri anlayabilir ve kullanabilir duruma gelmeniz sağlanır. Kendinizi ve başkalarını tanıtabilir ve diğer insanlara sorular sorabilirsiniz (örneğin ;  nerede oturduklarını,  ne tür insanlar tanıdıklarını ya da ne gibi şeylere sahip olduklarını ) ve bu tarzdaki sorulara cevap verebilirsiniz. İletişimde bulunduğu kişi yavaş, anlaşılır konuştuğunda ve yardım etmeye hazır olduğunda kolaylıkla iletişim kurabilir ve kendinizi ifade edebilirsiniz.
 

Kursumuza kayıt yaptırıldıktan sonra sizleri bir seviye belirleme testine tabii tutuyoruz. Ümraniye A1 seviyesi İngilizce kursunda uygulanan seviye belirleme testinin sonucuyla seviyeniz belirlenir. Ümraniye A1 İngilizcesi kursunda İngilizce seviyenizin pek önemi yoktur zaten istenilen seviyeye ulaşmanız kursumuzun yardımıyla sağlanacaktır. Bu sınavın yapılmasının amacı eksik konuların belirlenmesidir.Sizlerin eksik olduğu konular belirlendikten sonra uygun bir program hazırlanır ve derslerde uygulanır.Örneğin konuşma konusunda eksiklik hissediyor ve kendinize güvenmiyorsanız yabancı uyruklu hocalarımızla yapacağınız pratikler sayesinde akıcı bir biçimde konuşabilir ve kendinize güvenmeniz sağlanır.Kendinizden emin bir biçimde konuştuğunuz İngilizce ile hem eğitim hayatınızda hem de ileride iş hayatınızdan rakiplerinizden bir adım önde olursunuz.Eğitiminiz boyunca yabancı dil derslerinden kolaylıkla geçebilirsiniz ya da iş başvurularınızda diğerlerinden farklı olarak işe alınma olasılığınız artar. İşe alınmanız durumunda da iş hayatınızda gösterdiğiniz yabancı diliniz sayesinde iş yerinizde pozisyon atlama olasılığınız artar.


Ümraniye A1 İngilizcesi kursu ile alacağınız eğitim ile kısa sürede etkili bir dile sahip olursunuz.Diğer kurslarda alacağınız eğitimler para kazanma amaçlı olup öğrenciye katkıları çok az olan eğitimlerdir.Başarılı bir pazarlamadan ileri gidemeyen kurslar sizlerin isteğini karşılamaktan çok uzaktırlar. Biz Ümraniye A1 seviye İngilizce kursu olarak cüzi fiyatlar ile öğrencimize kaliteli bir eğitim sunmaktayız.Ümraniye de ilk ve tek olmasının yanı sıra uygun fiyatlı olması ile de benzersizdir.Kişiye göre ya da gruba göre özel eğitim planlaması yapıyoruz.Herkesin İngilizce altyapısı, öğrenme hedefi ve eksiklikleri birbirinden farklıdır.Eğitim programı yapmadan önce seviye belirleme sınavının yanı sıra adaylarımızla bir saatlik bir çalışma yapıyoruz. Bu çalışma ile öğrencimizi dinliyor ,İngilizce geçmişini ve geleceğini hayallerini hedeflerini dinliyor ve bu konularda bilgi sahibi olup uygun bir eğitim programı hazırlıyoruz. Eğitim planlamamızda hangi derste hangi konun işleneceği, eksik konuları ve bölümlerin ne olduğuyla ilgili ayrıntılı bir bilgi içeriğine sahip oluyor. Öğrenciye nasıl daha fazla bilgi aktarılabileceğini biliyor ve uzman kadromuzla aktif bir eğitim geçirmenizi amaçlıyoruz. Eğitim kadromuz öğrenme metotları geliştirmiştir. Bu metotlar sayesinde öğrencinin algısına yönelik ders işlenmektedir.Kısa sürede zaman kaybı yaşanmadan kaliteli bir eğitim sunmaktayız.
 

İngilizce dili 6 kurdan oluşur.Bu kurlar ; A1 < A2 < B1 < B2 < C1 < C2 şeklindedir.Ümraniye dil kursunda tüm kurlarda eğitim verilmektedir.Kursumuzda yalnızca İngilizce eğitimi değil diğer dillerde de eğitim verilmektedir.İhtiyaca yönelik eğitim verilmektedir.Kursumuzda aldığınız eğitimin yanı sıra sizlere de görev düşmektedir.Öğretmenlerimizin verdiği ödevleri ve konu tekrarlarını yapmadığınız taktirde yüzde yüz İngilizceyi öğrenme garantisi veriyoruz. Uzman kadromuzun oluşturmuş olduğu sizlerin seviyesine uygun materyal ve kitapları kullanmaktayız. Ümraniye İngilizce kurusunda günümüz teknolojisi kullanılmaktadır. Dijital ortamlara dinleme yapılarak dile hakim olmanız amaçlanmaktadır. Ümraniye A1 İngilizcesi kursunda sınıflarımız toplu , özel ya da bire bir olarak üç bölümden oluşmaktadır.İsteğinize göre herhangi birine kayıt olarak özel bir eğitim alabilirsiniz.Toplu sınıflarımız 6 ya da 12 kişiliktir. Özel sınıflarımız 2 ya da 6 kişilik sınıflardır. Bire bir derslerimiz ise yalnızca öğrenci ve öğretmenle yapılan derslerden oluşmaktadır. Toplu ya da özel sınıflarımızda da öğrencilerle özel olarak ilgilenilmektedir. Ümraniye de ilk tek dil kursu olması en büyük ayrıcalığımızdır. Bizi diğer kurslardan ayıran en büyük özelliğimiz ise yalnızca başarıya odaklı bir eğitim sistemi sunmamızdır. Birden fazla başarıya imza atmış bir çok öğrencimiz hayallerine ve amaçların ulaştırdı. Ümraniye İngilizce kursu olarak en büyük gururumuz başarılarımızdır. Kursiyerlerimizin başarılarına ve mutluluklarına şahit olmak kaliteli ve güvenilir eğitimimizin bir kanıtıdır. Eğer sizlerde aramıza katılmak cüzi fiyatlar ile kaliteli bir eğitime sahip olmak isterseniz.İnternet adresimizden alacağınız iletişim bilgilerimiz ile bizlere ulaşabilir ya da kursumuzu ziyaret ederek bizleri yakından tanıma fırsatı bulabilir eğitimlerimize yakından şahitlik edebilirsiniz.Sizleri aramızda görmek tecrübelerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.