• 0216 316 16 48
  • info@ingilizcekursuumraniye.com

Ümraniye A2 İngilizce Kursu

Ümraniye A2 İngilizce Kursu


ümraniye ingilizce kursu

İngilizce seviyeleri A1, A2,B1 ,B2, C1, C2 şeklinde sıralanmaktadır.A1 başlangıç seviyesi A2 ise bunun bir üstü yani elementary seviyesidir. A2 seviyesi İngilizceyi emin ellerden kaliteli ve kalıcı biçimde öğrenmek ve hayatınızın her alanında kullanmak istiyor iseniz doğru adrestesiniz demektir. Ümraniye A2 seviyesi İngilizce kursu ile kaliteli bir eğitim almanız sağlanmaktadır.Ümraniye semtinde bulunan dil kursumuz 2006 yılından bu yana hizmet vermektedir. Bir çok deneyim ve tecrübeye sahip olan dil kursumuz sizleri başarıya ulaştırmayı misyon edinmiş bir kurstur.Kursiyerlerini hedeflerine ulaştırmak için günden güne gelişmiş bir kurs olan Ümraniye İngilizce kursu, gelişmeye devam etmektedir.Ümraniye İngilizce kursu Engin Hilmi KİBAR'ın önderliğinde kurulmuş bir kurstur . Ümraniye de ilk ve tek dil kursu olması en büyük avantajlarından biridir.Cüzi fiyatları ile Ümraniye semtinde rağbet gören kursumuz kalitenin ne deneyimin de tek adresidir.Bizleri tercih edenlerin asla pişman olmadığı ve almayacağı bir kurs olmak en büyük gururumuzdur.Kursiyerlerimizin başarılarını görmek ise en büyük mutluluğumuz olmuştur.
 

Kursumuz uzman kadrosunu itina ile belirlemiştir.Deneyim sahibi, tecrübeli , güler yüzlü , hoşgörülü ve anlayışlı bir kadroya sahibiz.Titizlikle seçtiğimiz eğitim kadromuza öğrencilerimizi gönül rahatlığı ile emanet edebilmekteyiz .Belirli kriterlerle seçtiğimiz öğretim kadromuzun her birinin eğitiminin eşit kalitede olduğunu öğrencilerimize garanti ediyoruz.Öğretmenlerimizin tamamı mükemmel derecede dil kullanımına sahiptir. Ayrıca öğretme becerileri en üst seviyededir. Bununla birlikte formasyonlarını almış profesyonel kişilerdir.Ülkemizin ve dünyanın belli başlı en iyi okulları olan Marmara üniversitesi , Boğaziçi üniversitesi, Cambrige üniversitesi, ODTÜ, Hacettepe üniversitesi gibi  okullardan mezun olan öğretim kadromuz formasyonlarını almış  yetenekli kişilerdir. Öğretmenlerimizin hepsi öğrencinin öğrenmesi için elinden geneli yapan anlayış sahibi kişilerdir.Ümraniye A2 seviye İngilizce dil kursu derslerimiz toplu , özel ya da bire bir şeklinde verilmektedir. Kursumuzda bire bir derslerimiz öğretmen ve öğrenci dışında kimsenin bulunmadığı sınıflarda verilmektedir. Özel derslerimiz 2 ya da 6 kişilik sınıflarda toplu derslerimiz ise 6 ya da 12 kişilik sınıflarda verilmektedir.Ümraniye İngilizce kursunda sınıflarımız günümüz teknoloji ile donanımlıdır.Derslerimiz dijital ortamlarda verilmektedir.Ayrıca kursumuzun konumu oldukça merkezi bir yerdedir bu nedenle ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşanması mümkün değildir.
 

Ümraniye A2 seviyesi İngilizce kursu öğretmenlerimiz tarafından derslerimiz eksiksiz biçimde verilmektedir.Sizlerinde azmi ve isteğiyle yüzde yüz başarı garantisi vermekteyiz.Öğretmenlerimizin vermiş olduğu ödevleri ve günlük tekrarları yapmanız durumunda sizlerin öğrenemeyeceği ve başarmayacağı hiç bir şey olmadığını göreceksiniz.Eğitim programlarımız kısa zamanda kalıcı ve kaliteli eğitimi sunmaya yöneliktir.Sizlere zaman kaybı yaşatmadan İngilizceyi en doğru biçimde öğretmeyi amaçlayan bir eğitim kadrosu ile birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.Öğrencilerimizin ders saatlerine düzenli olarak gelmeleri ve günlük tekrarlarını yapmaları bizler için oldukça önemli.Bu iki şart yerine getirildiğinde başarısızlık gibi bir durum söz konusu bile olmayacaktır.Öğrencimiz sağlamış olduğumuz eğitim planlamasıyla mükemmel bir İngilizce bilgisine sahip olma fırsatı bulacaktır.Öğretmenlerimiz derslerde algıya yönelik öğretme metotları uygulamaktadır.Bu metotların uygulanması sonucunda dilin dört işlevi rahatlıkla kullanılabilir. Bu dört işlev İngilizce konuşma, İngilizce yazma , İngilizce okuma ve İngilizce duyduğunu anlama yani dinlemedir.Bu dört işlevin rahat bir şekilde kullanılması amaçlanarak eğitime devam edilir.Herhangi bir işlevin eksikliği ya da kullanılamaması durumunda ek dersler uygulanarak öğrencinin bilgisinin tamamlanması amaçlanır.Örneğin; ana dili İngilizce olan yabancı hocalarla ek dersler yapılarak konuşma eksikliği tamamlanır. Günümüzde İngilizce eğitimi yalnızca gramer ağırlıklı öğretilmekte ve sınava yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Öğrenciden boşluk doldurması yada yazılı sorulara cevap vermesi istenmektedir.Ne yazık ki okullarda ve belli başlı kurslarda İngilizce eğitimi alan öğrencilerimiz İngilizce konuşamamaktan yakınmaktadırlar.Ümraniye A2 İngilizce kursu olarak bu sorunu çözmek adına yabancı hocalarla öğrenilen bilgiyi pratiğe dökerek İngilizce konuşmanızın gelişmesini amaçlamaktayız. Yalnız konuşma değil dilin dört bölümünü okuma,yazma , dinleme ve konuşmayı eksiksiz yapmanızı amaçlamakta ve buna uygun bir çalışma programı uygulamaktayız. Öğrencilerimize yalnızca gramer eğitimi vermiyor diğer işlevleri de kazanmalarını sağlıyoruz.Bu sayede kendine ve İngilizce bilgisine güvenen bireyler yetiştiriyoruz.
 

İngilizce bilmek hem okul hayatında hem iş hayatında bireylerin bir adım önde olmasını sağlamaktadır. İş hayatına başlarken genellikle şirketler İngilizce şartı koymaktadır. Bu nedenle İngilizce bilmek günümüzde oldukça büyük bir önem arz etmektedir.İngilizce bilmeniz işinizde rütbe atlamanızı ve kariyerinizde ilerlemeniz içinde önemlidir.Ümraniye A2 seviye İngilizce dil kursuna gelerek işinizde ya da okulunuzdaki sınavlarınızda rahatlıkla zorlanmadan geçebileceğiniz bir İngilizce bilgisine sahip olabilirsiniz. İngilizceyi bizimle öğrenmenin ayrıcalığını sizlerde yaşayın. İngilizcenizde ki inanılmaz değişime şahit olun. Her alanda diğerlerinden bir adım önde olma fırsatını kaçırmayın. Özellere özel sunduğumuz yabancı dil eğitimimizde bizlere katılın ve değişime şahit olun.A2 seviyede İngilizce bildiğinizde konunun anlamıyla doğrudan doğruya bağlantılı cümleleri ve sık kullanılan ifade biçimlerini anlayabilirsiniz ( kişi ve aile ile ilgili bilgi, alışveriş, iş, yakın çevre gibi ). Basit ve rutin durumlarda iletişim kurabilir yani bilinen ve sık karşılaşılan konularda,
basit ve dolaysız anlatım ve bilgileri kullanabilirsiniz. Temel gereksinimlerinize bağlı olarak kendinizi, öğrenim durumunuzu, içinde bulunduğunuz çevreyi ve nesneleri basit
araçlarla tarif edebilirsiniz. 
Kursumuza kayıt yaptırmanız durumunda bir seviye belirleme sınavına tabi tutularak eksiklikleriniz tespit edilir. Amacımız seviyenizi belirlemekten çok eksiklerinizi tespit etmektir.Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz bu sebeple sizlere uygun saatlerde eksiklerinizin giderilmesi adına ek dersler açılarak bilgilerinizin tamamlanması sağlanmaktayız.Ayrıca kayıt yaptırdığınızda ki İngilizce seviyenizin önemi yoktur derslere düzenli bir biçimde katılmanız durumunda istenilen seviyeye ulaşmanız sağlanacaktır. Ek derslerimiz uzman kadromuzun oluşturmuş olduğu ders programına paralel biçimde sunulmaktadır. Derslerde yine uzman kadromuz tarafından titizlikle hazırlanmış materyaller kullanılmakta ve öğrencini başarıya ulaşması amaçlanmaktadır.Öğrencilerimi başarıya ulaştırmak en büyük arzumuzdur. Ve şimdiye kadar başarıya ulaşmasını sağladığımız öğrencilerimiz eğitimimizin kalitesinin de bir kanıtı olmuştur.Ümraniye A2 İngilizce kursuna gelerek eğitimlerini bizimle alan hiç bir kursiyerimiz pişmanlık yaşamamıştır. Ümraniye A2 seviyesi İngilizce kursu Ümraniye semtinde bulunan ve cüzi fiyatlarıyla oldukça rağbet gören bir kurstur. Hem kaliteli bir eğitim hem de uygun fiyatlarıyla kaçırılmaz bir fırsat olan İngilizce kursu kursiyerlerini memnun etmek için çalışmalarını sürdürmektedir.Uzman kadromuzun oluşturduğu öğretme metotlarıyla benzersiz ve kusursuz bir eğitim sunmaktayız. Ayrıca kursumuz yalnızca İngilizce değil bir çok dilde de eğitim vermektedir.  Kendini geliştirmeyi ve başarıya ulaşmayı amaç edinmiş bir kurs olarak sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız. Ümraniye İngilizce kursu ile hayallerinize bir adım daha yakınsınız. Ümraniye A2 seviyesi İngilizce kursumuzun internet adresinden bizlere ulaşmak için iletişim bilgilerimizi alabilir ya da kursumuzu ziyaret ederek eğitim sistemiz ve uygun fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alma fırsatı bulabilirsiniz. Ümraniye A2 seviye İngilizce kursu ile güvenilir ve kaliteli bir eğitim alma fırsatını sakın kaçırmayın.