• 0216 316 16 48
  • info@ingilizcekursuumraniye.com

Ümraniye B1 İngilizce Kursu

Ümraniye B1 İngilizce Kursu

ümraniye ingilizce kursu
Ümraniye B1 seviye İngilizce kursu
  on yılı aşkın bir süredir hizmet vermekte olan bir kurstur. 2006 yılından bu yana hizmet veren ve eğitimlerini sürdüren kursumuz kaliteli eğitimiyle Ümraniye de ilk ve tek dil kursudur. Rakiplerine açık ara fark atarak eğitimini sürdüren İngilizce kursu başarıya ulaştırmayı misyon edinmiştir. Uzman bir eğitmen kadrosuna sahip olması en önemli özelliklerinden biridir. Türkiye’nin ve dünyanın en iyi üniversitelerinden mezun olmuş ve formasyonlarını almış bir kadro ile birlikte çalışmaktayız. Öğretmenlerimiz Hacettepe üniversitesi , Cambridge üniversitesi, Boğaziçi üniversitesi, İstanbul üniversitesi, ODTÜ gibi isimleriyle ve eğitimleriyle ün yapmış üniversitelerden mezun olmuşlardır. Deneyimli ve tecrübeli olmaları öğrencilerimiz için bulunmaz bir fırsattır. Ayrıca ana dilleri İngilizce olan bir çok öğretmen ile ders yapma fırsatını da sizlere sunmaktayız. Bu sayede ana dili İngilizce olan öğretmenlerimizin aksanlarını ve telaffuzlarını duyarak daha  iyi bir dile sahip olacaksınız.
 Sizlerin de bildiği gibi İngilizce günümüzde oldukça önemli bir konuma sahiptir. Günümüzde dünya üzerinde bilinmesi en gerekli dil İngilizcedir. Dünya da en çok kullanılan ulusal dildir.  Bu lisan anadil olarak yalnızca Amerika, İngiltere, İrlanda, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda ve İskoçya’da konuşulmasına rağmen 53’ü İngiliz milletler topluluğuna üye, toplam 73 ülkede ortak veya resmi dil olarak kullanılmaktadır. Ve bu dil yaklaşık olarak 1 milyar kişi tarafından konuşulmaktadır Bu rakama ilaveten bu dilin şu anda 1 milyar kadar insan tarafından da öğrenildiğini ya da ikinci yabancı dil olarak kullanıldığını belirtmek gerekir. 

Dünyamızda bu denli önem arz eden bir dili öğrenmenizde sizlere destek olmak istiyoruz. Bu sebeple Ümraniye B1 İngilizce eğitimini sizlere sunuyoruz. Eğitimlerimiz İngilizce üzerine lisanslarını tamamlamış tecrübeli kişilerdir. Anlayışlı , güler yüzlü ,hoşgörülü bir eğitim kadrosuyla sizlere isteğinize yönelik bir eğitim sunuyoruz. Öğretmenlerimiz  geliştirmiş oldukları öğretme metotlarını kullanarak eğitim vermektedirler. Bu metotlar sayesinde öğrenci kısa zamanda etkili bir biçimde kullanabileceği bir İngilizce bilgisine sahip olacaktır. Eğitmenlerimiz kalıcı ve ezberden uzak bir eğitim sunmaktadırlar. Bu sayede hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz bir İngilizce bilgisine sahip olursunuz. Dilin dört işlevi kullanılarak sunulan derslerimiz öğrencinin algısına yönelik işlenmektedir. Algılama biçimine paralel işlenen derslerimizde dilin dört işlevi ; İngilizce okuma, İngilizce yazma , İngilizce dinlediğini anlama ve İngilizce konuşma  gibi dilin bölümlerinde başarı sağlamanız amaçlanmaktadır. Herhangi birinin eksikliği durumunda dil tam anlamıyla öğrenilmiş sayılmayacaktır. Ümraniye B1 İngilizcesi kursu ile dilin dört işlevini eksiksiz biçimde öğrenecek ve hayatınızın her alanında kullanabileceksiniz.
 B1 seviyesi  pre-intermediate olarak adlandırılır. Orta seviyenin başı anlamına gelmektedir. Elementary seviyesinde görülen gramer kalıplarına ve sözcüklerine ek yeni gramer yapıları ve sözcüklerinin öğrenilmesi sağlanır. İngilizce’yi belli bir seviyede konuşabilen öğrenciler içindir ve öğrenciler günlük yaşamlarında yabancılarla kolaylıkla iletişim kurabilecekleri, öğrendikleri yeni kavramlarla çok karmaşık olmayan konularda okuduklarını anlayabilecekleri yazılı olarak ifade edebilecekleri duruma geleceklerdir. Yolculuklarda ortaya çıkabilecek sorunların üstesinden gelebilir ve yaşadıkları olaylar hakkında bilgiler verebilirler.  Aynı zamanda basit ama birbirleriyle bağlantılı cümleler kurabilirler. Deneyimler ve olaylarla ilgili bilgi verebilir, hayallerini, ümitlerini ve
hedeflerini tarif edebilir, plan ve görüşlerle ilgili kısa gerekçeler gösterebilir ya da açıklamalar getirebilirler.
 Ümraniye B1 seviye İngilizce kursu ile isteğiniz saatte ve günde, seviyenize uygun ders alma fırsatını sizlere sunuyoruz. Zaman kaybı yaşamaksızın kısa sürede İngilizce öğrenebilirsiniz. Ve günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ümraniye B1 seviye İngilizce kursu ile yüzde yüz öğretme garantisi veriyoruz. 

 
Eğitimlerimizi, konusunda uzman, fonetik dil bilgisine sahip Türk ve yabancı öğretmenler ile veriyoruz. Sınıflarımızda öğrencilerimizin her biriyle teker teker ilgileniyor ve onlara destek oluyoruz. Tercihinize bağlı özel, toplu ya da bire bir dersliklerde ders alabilirsiniz. Sınıflarımızın günümüz teknolojisine uygun donanımlara sahiptir. Özel dersliklerimiz 2 ya da 6 kişilik toplu dersliklerimiz 6 ya da 12 kişilik sınıflardan oluşmaktadır.  Bire bir derslerimizde ise yalnızca öğrenciye özel bir öğretmen ile ders yapılmaktadır.  Sizlerin de bildiği gibi öğrenmede en büyük etkenlerden biride öğretmendir eğer öğretmen sahip olduğu bilgiyi doğru metotlar kullanarak ezbercilikten uzak bir biçimde aktarabilirse öğrencinin öğrenemeyeceği hiçbir bilgi yoktur. Ümraniye B1 seviye İngilizce kursunda öğrencinin algısına yönelik eğlenceli bir eğitim sunulmaktadır. Verilen ödevlerin ve tekrarların yapılması durumunda yüzde yüz öğrenme garantisi veriyoruz.
 Genellikle Türk eğitim sisteminden gelen öğrencilerimizin %90 aynı problemi yaşamaktadır. Dilbilgisi temelli bir dil öğrenimi içinde sıkışıp kalmışlardır ve kurslarda aldıkları eğitimlerin çoğu boşluk doldurma ve ezberci eğitimden ibarettir. Çünkü sistem bireyleri sınav taktikleri öğrenmeye ve dilbilgisi temelli sınavlarda başarılı olmaya zorlamaktadır. Öğretmenler ve öğrenciler İngilizce öğrenmek yerine sınav taktiklerini ezberlemektedirler. Bu kelimeyi gördüğünde bu şıkkı ele gibi ezberci bir eğitim sunulmakta ve eğitim öğrenci hiç bir şey öğrenmeden son bulmaktadır. Ümraniye B1 seviye İngilizce kursu ezberden uzak kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Çünkü Ümraniye B1 seviye İngilizce kursunun hedefi ezberci bir eğitim değil anlaşılır ve kalıcı bir eğitim sağlamaktır. Kayıt yaptırdığınız durumda sizleri bir seviye belirleme sınavına tabi tutmaktayız. Seviye belirleme sınavı yapılmasının amacı eksik konularınızın belirlenmek istenmesidir. İngilizce seviyeniz bizim için önemli değildir çünkü bizimle birlikte alacağınız dersler sonucunda istediğiniz seviyeye ulaşmanız sağlanacaktır. Sınavın sonucun da eksik konularınız belirlenir ve uzman eğitim kadromuz sizlere uygun bir eğitim programı hazırlar. Bu eğitim programı ile size özel saatlerde ve günlerde eğitim seviyenize uygun bir yol izlenir. Bu program dışında yine eksiklerinizin tamamlanması amacıyla ek dersler ve etütler uygulanmaktadır.Ümraniye B1 seviyesi İngilizce kursu olarak yalnızca İngilizce eğitimi değil diğer dillerde de hizmet veriyoruz ve öğrencilerimizi sahip olmak istedikleri yabancı dil eğitimini sunuyoruz. Ümraniye B1 seviye İngilizce kursuna gelerek eğitim alan hiçbir öğrencimiz pişman olmamıştır çünkü Ümraniye de güvenilir ve kaliteli eğitimin ilk ve tek adresi Ümraniye İngilizce kursudur. Başarıya ulaşmalarını sağladığımız öğrencilerimizi görmek en büyük gururumuzdur. Hedeflerine ulaşan öğrencilerimiz eğitim kalitemizin bir kanıtıdır. Her geçen gün yeniliğe ve gelişime açık olan kursumuz için çalışan uzman eğitim kadromuz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Ümraniye de bizden daha iyi ve daha kaliteli bir eğitimin olmadığını garanti ediyoruz. Bizimle aldığınız eğitim sonucunda İngilizce seviyenizde ki değişime inanamayacaksınız. Ümraniye B1 seviye İngilizce kursuna kayıt yaptırmak ve uygun fiyatlarımızdan faydalanmak istiyorsanız bizlere internet adresimizdeki iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak ve bizleri yakından tanımak için Ümraniye İngilizce kursumuzu ziyaret edebilir ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Özellere özel sunduğumuz benzersiz eğitimimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Hedeflerinize bir kaç adım daha yakın olabilmek çin bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz .