• 0216 316 16 48
  • info@ingilizcekursuumraniye.com

Ümraniye B2 İngilizce Kursu

Ümraniye B2 İngilizce Kursu

ümraniye ingilizce kursu

Kursumuz İstanbul’un Ümraniye semtinde bulunmaktadır. Hizmetlerini 2006 yılından bugüne titizlikle sürdürmektedir. İngilizce, Almanca, Rusça, İtalyanca, Arapça gibi birçok dilde eğitim vermektedir. Yıllardır hizmet vermekte ve hizmetimizi ilk günkü heyecanımızla sürdürmekteyiz. Ümraniye İngilizce kursu Milli eğitime bağlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Öğretmen kadromuz pedagojik formasyonlarını ve eğitimlerini dünyanın ve Türkiye ‘nin en iyi okulların almışlardır. Öğretim görevlilerimizi tabii tuttuğumuz sınavlar sonucunda belirlemekteyiz. Titizlikle seçtiğimiz öğretim kadromuz Yabancı dil üzerine uzmanlık yapmış ve kendilerini bu konuda geliştirmiş başarılı kişilerdir. Marmara üniversitesi, Cambridge üniversitesi, Boğaziçi üniversitesi, ODTÜ, İstanbul üniversitesi, Hacettepe üniversitesi kaliteli eğitimleriyle öne çıkmış okullardan mezun öğretim kadromuz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ümraniye B2 seviye İngilizce kursu ile hayal etiğiniz akıcı ve anlaşılır bir biçimde İngilizce konuşmaya, İngilizce yazmaya, İngilizce okumaya ve okuduğunuzu anlamaya sahip olabilirsiniz. Bizimle eğitimlerini tamamlayarak mükemmel derecede dil bilgisine sahip olan öğrencilerimizden birisi olma fırsatını kaçırmayın. Uygun fiyatlarımız ve kaliteli eğitimimizle sizlere hizmet vermek için Ümraniye semtinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Öğrencilerimizin başarılarına şahit olmak en büyük gururumuzdur. Binlerce öğrencimizin hayallerine ve hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olduk. Hedeflerine ulaştırdığımız her öğrencimiz kaliteli ve güvenli eğitimimizin bir kanıtıdır. Eğitim sistemimiz diğer kursulardan çok farklıdır. İsimleriyle ün yapmış fakat yalnızca para tuzağı olan kurslar eğitimden ve İngilizceden oldukça uzaktırlar. Yalnızca ezber ağırlıklı çalışan kurslar İngilizceyi tam anlamıyla öğrenmenizi sağlayamazlar. 

Genel olarak öğrenciyi sınava yönelik çalıştırarak, bu kelimeyi gördüğünde bu şıkkı elemelisin gibi ezberci bir eğitim sunmaktadırlar. Öğrenciler hem zaman kaybı hem de maddi kayıplar yaşarlar. Yanlış eğitim alan öğrenci  İngilizceyi öğrenemeyeceklerini düşünerek ön yargılı yaklaşırlar. Fakat biz Ümraniye B2 İngilizce kursu olarak şimdiye kadar yaşadığınız maddi ve manevi kayıplarınızı telafi edebilecek donanıma ve tecrübeye sahibiz. Gerek öğretmenlerimizin deneyimi ve tecrübeleri gerek sınıflarımızın teknolojik donanımlarıyla oldukça kaliteli bir eğitim almanız sağlanır. Uzman kadromuzun geliştirmiş olduğu öğrenme metotları kullanılarak kalıcı bir İngilizce bilgisine sahip olmanız sağlanır. Öğretmenlerimiz öğrencinin algısına yönelik çalışmalar sürdürerek daha kolay öğrenmesini sağlarlar. Bunun yanı sıra öğretmenlerimiz dilin dört işlevini kullanarak dersleri işlerler. Bu dört işlev İngilizce okuma, İngilizce yazma, İngilizce konuşma ve İngilizce dinlediğini anlamadır. Bu dört işlev dil için oldukça önemlidir ve bunların eksiksiz kullanılması durumunda öğrenci istenilen yabancı dil bilgisine sahip olmuş olur. Bu işlevlerden her hangi birinin kullanılamaması oldukça büyük bir eksiklik olacaktır.
 Ümraniye B2 seviye İngilizce kursuna başvuru yaptığınızda sizleri bir saatlik bir demo ders yapmaktayız ve bu ders süresinde sizin İngilizce geçmişinizi daha önce İngilizce eğitimi alıp almadığını aldıysanız da seviyenizin ne olduğu ölçeriz ve sizleri biz seviye belirleme sınavına tabi tutarız. Aslında bulunduğunuz seviyenin yüksek yada düşük olması bizim için önemli değildir çünkü sizlere vereceğimiz kaliteli eğitimle istenilen seviyeye ulaşmanız sağlanacaktır. Bu seviye belirleme sınavının yapılma amacı İngilizcede eksik olduğunuz konuları belirlemek istememizdir. Bu sınavda İngilizce seviyenizi belirleriz ve sizlere uygun bir çalışma programı hazırlarız. Bu çalışma programı profesyonel eğitim kadromuz tarafından yalnızca size özel olarak hazırlanır. Bu program eksiklikleriniz giderilmesi ve en kısa sürede yeni bilgilerin aktarılmasına yöneliktir. Tamamen size özel olarak hazırladığımız bu program sayesinde kısa sürede iyi derecede bir yabancı dil bilgisine sahip olursunuz. Örneğin ; konuşma konusunda eksikleriniz var ve kendinize bu konuda güvenemiyorsunuz böyle durumlarla sık sık karşılaşıyoruz, sizlere özel ana dili İngilizce olan hocalarımızla ders yapmanızı sağlıyoruz. Bu sayede İngilizceyi doğru kişilerden doğru metotlarla öğrenmenizi sağlıyoruz.Yabancı hocalarımızla aldığınız dersler sayesinde doğru aksan ve telaffuz ile dili konuşmanızı ve sürekli pratik yaptırarak kendiinize bu konuda güvenmenizi sağlıyoruz. Yabancı öğretmenlerimiz anlayışla ve güler yüzlü olması sebebiyle kendinizi rahat hissediyorsunuz  ve daha aktif bir ders geçirmenizi sağlıyoruz. Sizlerin zamanının kıymetli olduğunun bilincindeyiz bu nedenle sizlerin zamanını iyi değerlendirerek ders programımızı şekillendiriyoruz. Sizlere uygun günlerde ve saatlerde ders almanızı sağlıyoruz ve zamanınızı değerlendiriyoruz. 

Öğretim kadromuzun kaliteli okullardan mezun ve yetenekli olmalarının yanı sıra güler yüzlü, hoşgörülü ve anlayışlıdırlar. Yani sizleri anlıyor ve yaşayabileceğiniz sıkıntıları ve problemleri bilerek hareket ediyor ve sizlere eksiksiz ve benzersiz bir eğitim sunuyorlar. Sizlerin de bildiği gibi yabancı dil öğreniminde öğretmenin etkisi oldukça büyüktür. Yabancı dil emin ellerden öğrenilmediği sürece işkence haline dönüşerek dile karşı ön yargı oluşmasına sebep olacaktır. Biz benzersiz bir eğitim sunuyoruz.  Eğitim kalitemizle diğerlerine açık ara fark atıyoruz ve sizlere kaliteli bir eğitim sunmaktayız. Sizleri anlıyoruz yaşayabileceğiniz sorunları farkındayız bu yüzden sizlere yönelik bir metot uyguluyoruz. 
İngilizce kur seviyelerine Avrupa Konseyi, Avrupa Ortak Dil Kriterleri (Common European Framework of Reference for Language Teaching, Learning, Assesment) tarafından bir standart getirilmiştir ve tüm dünyada bu sistem kullanılmaktadır. Kur seviyeleri genel olarak aşağıdaki gibi 6 seviyede değerlendirilmektedir bunlar hiç bilmeyenler için (Beginner) A1 , başlangıç Seviyesi  (Elementary) A2 , orta seviye öncesi (Pre-Intermediate) B1 ,orta seviye (Intermediate) B2 , orta üstü seviye (Upper Intermediate) C1, İleri Seviye (Advanced) C2. Bu seviyelerin hepsi ile eğitimimiz mevcuttur. B2 İngilizce yani Upper ıntermediate seviye dil eğitimini sizlere sunmaktayız. Farklı konularda, ayrıntılı ve anlaşılır bir şekilde kendinizi ifade edebilir ve bir konunun olumlu ve olumsuz yönlerini ortaya koyarak kendi bakış açısını yansıtabilirsiniz. Çok zorlanmadan, belli ölçüde doğal ve akıcı bir dil kullanarak anadilde konuşan birisiyle iletişim kurabilir. Soyut ve somut konulara dayalı karmaşık metinlerin ana fikrini anlayabilir, kendi uzmanlık alanı olan konularda teknik tartışmalar yürütebilirsiniz. Aktif olarak daha uzun tartışmalara katılabilir ve sorunları ayrıntılarıyla açıklayabilir ya da başkalarının yorumlarına tepki gösterebilirsiniz. Zorluk çekmeden telefonla da konuşabilirsiniz. Güvenilir biçimde bilgi aktarabilirsiniz. Ümraniye B2 İngilizce kursu ile öğreneceğiniz İngilizce sayesinde işinizde ya da eğitiminizde daha aktif olmanızı amaçlıyoruz ve bunun için her geçen gün yeni çalışmalar yapmayı sürdürüyoruz. Dünya üzerinde İngilizcenin önemi oldukça büyüktür ve bunun için ikinci bir dil öğrenmek ve aktif biçimde kullanmak oldukça önemlidir. İngilizce öğrenmenin kaliteli, uygun fiyatlı ve en doğru adresi biziz ve bu konuda iddialıyız. Kendimizi geliştiriyor, işimizi severek yapıyor, kursiyerlerimizin de İngilizceyi sevmesini sağlıyoruz. Öğrencilerimizin başarılarına şahit olmak en büyük gururumuzdur sizlerin de bize katılmanızı ve benzersiz eğitim fırsatlarımızdan yararlanmanızı diliyoruz.  Ümraniye B2 seviye İngilizce kursu Ümraniye semtinde bulunmaktadır. Oldukça merkezi bir konumda bulunması sebebiyle ulaşım rahatlıkla sağlanabilir. İnternet sitemizi ziyaret ederek ulaşabileceğiniz iletişim adresiyle bizleri arayabilir fiyat hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda kursumuzu da ziyaret ederek bizleri ve kursumuzu yakından görme fırsatı bulabilirsiniz. Eğitim kalitemize güveniyor ve sizleri istediğiniz seviyede İngilizce bilgisine ulaştırmayı garanti ediyoruz.