• 0216 316 16 48
  • info@ingilizcekursuumraniye.com

Ümraniye Bulats Kursu ile Sizleri Bulats Kursuna Hazırlıyoruz

Ümraniye Bulats Kursu ile Sizleri Bulats Kursuna Hazırlıyoruz


ümraniye ingilizce kursu bulats sınavı


Bulats Kursu Ümraniye
olarak Bulats sınavına hazırlıyoruz. Uzman kadromuz ve 10 yılı aşan tecrübelerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz . İngilizce günümüz iş dünyasının olmazsa olmazları arasındadır bu nedenle öğrenilmesi şarttır. Fakat güvenilir ve kaliteli bir kurstan öğrenmek çok daha önemlidir. Bu sebeple biz Bulats Kursu Ümraniye olarak siz için en doğru ve güvenilir adresiz. Sizlerin de bildiği gibi İngilizce öğrenmek bu sınavda başarılı olmak için oldukça önemlidir. Sizleri başarıya ulaştırmak amacı ile uzman bir kadro ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Uzman kadromuz formasyonlarını almış ve kendilerini geliştirmiş eğitmenlerdir. Öğretmen kadrosu Dünya’nın ve Türkiye’nin en iyi Üniversitelerinden mezun ve pedagojik formasyonlarını almış eğitmenlerdir . Bu üniversiteler Hacettepe Üniversitesi  , Orta Doğu Teknik Üniversitesi  , Yıldız Teknik Üniversitesi , Uludağ Üniversitesi  , İstanbul Üniversitesi  , Marmara Üniversitesi  , Koç Üniversitesi , Galatasaray Üniversitesi  , Yeditepe Üniversitesi gibi okullardır. Yabancı öğretmenlerimiz ise Cambridge Üniversitesi  , Oxford Üniversitesi  , Pensilvanya Üniversitesi  , California Üniversitesi gibi üniversitelerdir.
Bulats Kursunun açılımı şöyledir ;The Business Language Testing Service .Genellik Bulats sınavı iş dünyasına hitap etmekte ve iş dünyasında ihtiyaç duyulmaktadır . Bulat sınavı şirketlerde çalışanların dil seviyesini ölçmek amacıyla yapılan bir sınavdır . Şirket departmanlarında personel alımı sırasında gerekli olan bu sınav, personel olarak alınacak kişinin dil seviyesini ölçmektedir. Bulats sınavı iş İngilizcesi alanında eğitim alan kişilerin seviyelerini belirler. İş başvurusu yapan adayların yeteneklerini belirler.Şirket çalışanlarının İngilizce yeteneklerini belirler. Bulat sınavında aldığınız sertifikayı kabul eden şirketler bazıları şöyledir :  Guinness Heinz, Gamble Reuters Roche, Shell, Vodafone ,HSBC, IBM, Johnson & Johnson, Kodak, KPMG, L’Oreal, Motorola, Nestlé, Nokia, Pfizer, Philips, Pricewaterhouse Coopers Procter &, Volvo, Alcatel, BP, British American Tobacco, Cadbury, Citibank, Colgate-Palmolive, Compaq Deloitte & Touche, DHL, Disney, Eczacıbası, Total General Electric, GlaxoSmithKline

. Bulats sınavının içeriğinde pazarlama, yönetim, planlama, raporlama, telefon mesajları, makale yazma, rapor yazma, iş yazışmaları gibi temel ağırlığı bulunan bir sınav olarak bilinir. Bulats sınavı yaklaşık yetmiş beş dakika kadar sürmektedir. Kopya çekme riski en az olan sınavlardan biridir . Şirketlerin eğitim departmanında verilen eğitimin kalitesini ölçmek amacı ile Bulats kursu ile performans ölçüm değeri yaratılmaktadır. Siz de Ümraniye İngilizce kursuna gelerek yabancı dilinizin becerisini geliştir ve bu sınav başarı sağlayabilirsiniz. Ümraniye İngilizce kursunda materyallerinizi bizler sizlere vermekteyiz uzaman kadromuzun sınavlara yönelik oluşturmuş olduğu materyelleri yalnızca kursumuzla temin edebilirsiniz . Sınavda çıkabilecek soru tarzlarını barındıran materyallerimizi sizlerle paylaşıyor ve başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz. Ayrıca sınav ile alakalı Uzman öğretmenlerimize danışarak aklınızdaki soruları sorabilirsiniz . Sizlere yüzde yüz başarıyı garanti ediyoruz. İleri düzey seviyede yabancı diliniz var ise Bulats kursu sınavına hazırlık programımıza katılabilirsiniz. Eğer yabancı diliniz ileri düzeyde değilse geliştirmek için uzman eğitmenlerimizden yardım alabilir ve Bulats Kursu Ümraniye’ye kayıt yaptırabilirsiniz . İş dünyası Bulats sınavını tercih etmektedir . Hem ülkemizde hem de uluslararası olan sınavda birçok kişi bu sınava girmektedir. Bulats sınavı temel özelliği bilgisayar tabanlı bir sınav olmasıdır . Bu nedenle hızlı, doğru ve uygun dil ölçen sınav niteliğini taşıyor olmasıyla bilinmektedir . Bulats sınavı istatistiklerine göre şirketler iki üç yılda bir bu sınava katılmanızı istemektedir .

Kendinizi geliştirmek ve kariyerinize yön vermek isterseniz Bulats Kursu Ümraniye ’ye katılabilir ve kendinizi hızla geliştirebilirsiniz .İngilizce Kursu Ümraniye ile sizde başarılı bir sınav geçirme şansını yakalayın .