• 0216 316 16 48
  • info@ingilizcekursuumraniye.com

Ümraniye C2 İngilizce Kursu

Ümraniye C2 İngilizce Kursu

mraniye ingilizce kursu

Ümraniye İngilizce kursu yıllardır verdiği eğitimle Ümraniye‘nin en iyi dil kursu olmuştur . 2006’da kurulan dil kursumuz Ümraniye ’ nin ilk yabancı dil kursu olarak eğitimlerini sürdürmüştür . Ümraniye C2 seviye İngilizce dil kursumuzda ülkemizin ve dünyanın en iyi üniversitelerinden mezun uzman bir kadro ile beraber çalışmaktadır . Bu çalışmalar sonucunda binlerce öğrenciyi istenilen seviye İngilizce bilgisine ulaştırmayı başarmıştır . Uzman kadromuzun Marmara üniversitesi , İstanbul Üniversitesi , Pennsylvania Üniversitesi , Galatasaray Üniversitesi , Oxford Üniversitesi , Cambridge Üniversitesi , Orta Doğu Teknik Üniversitesi , Hacettepe Üniversitesi , Boğaziçi Üniversitesi , Yeditepe Üniversitesi , Sabancı Üniversitesi gibi üniversitelerden mezun olan bireylerden oluştuğunu söyleyebiliriz. Bu üniversitelerden mezun olarak farklarını ortaya koymuş yetenekli ve tecrübeli kadromuzun eğitim kalitesi benzersizdir . Güler yüzlü, anlayışlı kibar ve yetenekli kişilerdir sizleri anlıyor ve bu doğrultuda hareket ediyor olmaları başarılı oluşlarına bir etkendir . Ümraniye İngilizce kursu ile uzman bir kadrodan eğitim almanın yanı sıra teknolojik sınıflarda ve kaliteli materyaller ile ders alma fırsatı bulursunuz . Sınıflarımızın hepsi günümüzün teknolojik donanımına sahiptirler . Uzman kadromuzun özel olarak oluşturduğu materyaller ile eğitim alacaksınız . Bu materyalleri kursumuzun dışında bulma olasılığınız oldukça düşüktür . Bizim oluşturduğumuz materyallerin yanı sıra Oxford Cambridge gibi kitaplardan yararlanılarak dersler işlenmektedir . Teknolojik donanıma sahip sınıflarımız da özel, birebir ve toplu dersler işlenmektedir . Tercih hakkını sizlere sunduğumuz sınıf çeşitlerimiz özel, birebir ve toplu olarak üç bölümden oluşmaktadır . Özel sınıflarımızın kişi sayısı 2 ya da 6 kişiden oluşmaktadır . Toplu ders sınıf mevcudumuz ise 6 ya da 12 kişiden oluşturulmaktadır . Birebir derslerimizde ise yalnızca öğretmen ve öğrenci bulunmaktadır . Öğretmenlerimiz hangi sınıf tercihi yapılırsa yapılsın her öğrenciye eşit yaklaşımda bulunarak eğitim kalitesinin aynı olmasını sağlıyorlar . Sizlerin zamanlarının ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz bu nedenle ders saatlerimizi size uygun günlerde ayarlıyoruz yine size uygun saatlerde ders almanızı sağlıyoruz bu sayede daha verimli bir ders geçirmenizi amaçlıyoruz . Kursumuz gerek eğitim kadrosu gerek ise eğitim kalitesi ile eşsizdir bu nedenle ayağınıza gelen bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz . Ümraniye C2 Seviye İngilizce kursu kaliteli bir eğitim vermektedir .C2 seviye İngilizce Advanced seviyesi demektir . Kelime ve gramer bilgisi en üst düzeyde olan seviye grubudur . Bu seviyede olan kişiler İngilizceyi akıcı derecede konuşabilir , karşısındaki kişi ne kadar hızlı konuşursa konuşsun anlayabilir ve rahatlıkla İngilizce kitapları okuyabilirsiniz . 

Bu seviyeler haricinde bir de Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Sınıflandırılması ( TheCommonEuropean Framework ) olarak adlandırılan seviyelendirmeler bulunmaktadır . Bu seviyelendirme programında seviyeler Temel kullanıcılar için A1ve A2, orta seviyedeki kullanıcılar için B1 ve B2 , ileri seviyedeki kullanıcılar için C1 ve C2 olarak belirlenmiştir . Bu seviyelerin bilinmesi durumunda okuduğunuz ya da duyduğunuzu her şeyi zorlanmadan anlayabilirsiniz . Yazılı ve sözlü kaynaklara dayanan bilgileri özetleyebilirsiniz ve bu sırada nedenleri ve açıklamalarıanlamlı bir şekilde tekrar ifade edebilirsiniz. Kendinizi doğal , akıcı ve tam olarak ifadeedebilir ve karmaşık konularda ince anlam farklılıklarına dikkat çekebilirsiniz . Ümraniye C1 seviye İngilizce kursu dışında ki kurslar yalnızca kar amacı güderek eğitimlerini
sürdürmektedirler . Bu yüzden kaliteli bir eğitimden oldukça uzaktırlar . Yalnızca bir pazarlamadan ibaret olan ve İngilizceyi öğrenemeyeceğiniz bir kursa zaman ve para harcamış olursunuz . Kaliteli ve etkili eğitimden oldukça uzaktırlar çünkü yalnızca ezberden odaklı boşluk doldurma gibi kitap üzerinde ders işlemekteler . Biz Ümraniye İngilizce kursu olarak ezberci bir eğitime karşıyız eğitimlerimizin kalıcı olmasını amaçlıyoruz . Bu nedenle eğitimlerimizde dilin dört işlevini kullanmanızı sağlıyoruz . Bu dört işlev İngilizce okuma , İngilizce yazma , İngilizce konuşma ve İngilizce dinlediğini anlamaya yöneliktir . Bu dört işlevi etkili bir biçimde kullanmanız amaçlanmaktadır . Yalnızca kitap üzerinden değil konuşma pratikleri yapmanız sağlanmaktadır . Ana dili İngilizce olan yabancı hocalarımızla pratik yaparak telaffuzları doğru biçimde uygulamanız amaçlanır . Öğretmenlerimizle İngilizce pratikleriniz sonucunda mükemmel bir yabancı dil bilgisine sahip olacaksınız . Kursumuzda alacağınız eğitim sonucunda diğer kurslarda asla ulaşamayacağınız bir yabancı dil kullanımına sahip olabilirsiniz . Bizim dışımızda kurslara giderek verimli eğitim göremediğinden yakınan ve sonra Ümraniye İngilizce kursuna kayıt yaptıran birçok öğrencimiz İngilizce bildiklerini ama konuşamıyor olduklarını söylediler . Ümraniye İngilizce kursunda alacağınız eğitimle eşsiz bir konuşmaya sahip olacak ve İngilizce konusunda kendinize çok güveneceksiniz . Sizlerin de bildiği gibi günümüzde İngilizce bilmek bir ayrıcalıktır ve oldukça büyük bir önem taşır . İş sahibi olmak ya da eğitiminizde başarılı olmak için büyük bir önem taşımaktadır . Yurtdışı bağlantılı çalışan büyük şirketler iletişimi sağlamak için yabancı dili bilenden daha çok iyi biçimde kullanabilen eleman aramaktadır . Yani gramer bilmeniz onlar için bir önem arz etmemektedir konuşabiliyor ve kendinizi akıcı bir biçimde ifade edebiliyor olmanız gereklidir ki çalıştığınız şirketi iyi bir biçimde temsil edebilesiniz . Eğitimlerimizi bu amaçla sürdürmekte ve öğrencilerimizi konuşturmaya yönelik çalışmaktayız . İngilizce dili 6 kurdan oluşur . Bu kurlar ; A1< A2 < B1 < B2 < C1 < C2 şeklindedir . Ümraniye dil kursunda tüm kurlarda eğitim verilmektedir . 25 saatlik ders bir kura tabi gelmektedir . Aldığınız eğitimin sonucunda eşsiz İngilizce bilginiz ile istediğiniz işe başvurabilir ve kabul edilebilirsiniz . İleride asla pişmanlık yaşayamayacağınız bir eğitim alarak iş hayatınızda birkaç adım önde olabilirsiniz . Ümraniye C2 Seviye İngilizce kursuna gelmek ve eşi olmayan bir eğitim almak istiyorsanız fırsatlarımızı kaçırmayın .Uzman kadrosu , esnek ders saatleri , kısa zamanda öğrenme garantisi ve ulaşım sorunu yaşamadan mükemmel bir eğitim geçirebilir ve diğer kursları tercih etmeyerek kendiniz için önemli bir adım atabilirsiniz.Çünkü bu kalite ve fiyatta başka bir kurs bulma olasılığınız oldukça düşüktür.

Ümraniye semtinde bulunan kursumuzu ziyaret ederek bizleri yakından tanıyın ve gözlemleyin . Kursumuzu ziyaret ederek eğitiminizi emin ellerden alma fırsatını yakalayın ve kaliteli bir eğitim ile İngilizceyi öğrenme avantajlarından yararlanın . Ümraniye C2 seviye İngilizce kursu sitesini ziyaret ederek iletişim adresimize ulaşabilir ve bizleri arayabilirsiniz . İletişim bilgilerimizi alarak bizlere ulaşmanız durumunda sizlere uygun bir günde dil müdürümüz Engin bey ile özel olarak görüşme şansına sahip olur ve öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu hakkında bilgi alabilirsiniz.