• 0216 316 16 48
  • info@ingilizcekursuumraniye.com

Ümraniye Çocuk İngilizcesi Kursu

Ümraniye Çocuk İngilizcesi Kursu


Ümraniye Çocuk İngilizcesi dil kursu Ümraniye semtinde bulunmaktadır.2006 dan bu yana kaliteli, ezberden uzak, kalıcı eğitim adresi olmuştur. Engin Hilmi KİBAR tarafından kurulan kursumuzun misyonu eğitimde lider olmak ve öğrencilerini başarıya ulaştırmaktır. Kurulduğu günden bu yana bilgi ve tecrübelerini öğrencilerine aktarmayı amaçlamış ve birçok başarıya imza atmıştır. Tabi ki bu başarıların başrol oyuncuları Ümraniye çocuk İngilizcesi dil kursu eğitim kadrosudur. Sizlerin de bildiği gibi eğitimde en önemli etken öğretmendir. Eğer bir öğretmen sahip olduğu bilgiyi öğrencinin ilgisini çekerek ve doğru metotlar kullanarak aktarır ise öğrenilemeyecek hiçbir dil ya da konu yoktur. Biz Ümraniye çocuk İngilizcesi dil kursu olarak bunun bilincindeyiz ve öğretim kadromuzu en iyi ve en başarılı kişilerden oluşturduk. Ülkemizin ve dünyanın en iyi okullarından mezun olan eğitim kadromuz pedagojik formasyonlarını almış ve alanlarında uzmanlık yapmış kişilerdir. Eminiz çocuklarınızın  Marmara üniversitesi, İstanbul üniversitesi, Boğaziçi üniversitesi, Cambridge üniversitesi, ODTÜ gibi okullardan formasyonlarını almış uzman kişilere emanet etmek ve eğitimlerinde elde ettikleri tecrübeleri onlara aktarmalarını istersiniz. Çocuklara yönelik eğitim teknikleri geliştiren öğretmenlerimiz eğlenceli bir eğitim sunarak çocukların algılama şekillerine yönelik bir program izler. Ümraniye çocuk İngilizcesi dil kursu ile çocuğunuza günümüz teknolojisi kullanarak eğitim verilmektedir. Ümraniye çocuk İngilizcesi dil kurusunda bulunan derslikler bire bir ,toplu ve özel olmak üzere üçe ayrılır. Toplu dersliklerde 6 ya da 12 sınıflarda eğitim verilmektedir.

 Özel dersliklerimiz de ise 2 ya da 6 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Bire bir dersliklerimizde yalnızca öğretmenin ve öğrencinin bulunduğu dersliklerde eğitim verilmektedir. Ümraniye çocuk İngilizcesi kursu sayesinde çocuğunuz küçük yaşta İngilizce kelimelerin telaffuzunu güzel bir şekilde yapar hale gelir. Çocuğunuz normal ders havasından çok uzak bir ortamda çeşitli şarkı ve oyunlar ile İngilizceyi öğrenir hale gelir. Çocuğunuzun İngilizce öğrenmesi onun yabancı bir dili konuşan insanlara karşı da daha ılımlı olmasını sağlar. Ümraniye çocuk İngilizcesi eğitimlerinde yaptıkları en önemli şey çocuklara İngilizceyi ezberleme yöntemleri ile değil çocukların algılarını kullanarak öğretmeleridir. Ümraniye çocuk İngilizcesi deneyimli öğretmenler eşliğinde eğitim vermektedir. Dünya dili olarak tabir ettiğimiz ve kabul gören bir dil olan İngilizceyi çok erken yaşlarda, çocukken öğrenmek çok büyük önem arz eder.
Küçük yaşta dil öğrenmek oldukça önemlidir. Dil öğrenimine ne kadar geç başlanırsa, ana dili gibi konuşan birinin gramer hakimiyetine sahip olması o kadar zorlaşır ve dil öğrenimi daha uzun zaman alır. Genellikle bir dilin etkin bir şekilde konuşulması 4 yaşından itibaren başlar.

Dil öğrenimine ne kadar erken başlanırsa kalıcılığı o kadar artmış olur. Dil öğrenimine çok erken yaşlarda başlanmadıysa geç kalınmış sayılmaz çünkü ilerleyen yaşlarda da devam etmektedir. Doğru bir metotla sunulduğu takdirde yabancı dil öğrenimine ne kadar erken yaşta başlanırsa, öğrenme o kadar kolay ve doğal olur. Erken yaşta İngilizce öğrenimi, çocuğun okulda İngilizce derslerinde başarılı olmasına yardım edeceği gibi çocuğun dil öğrenmekten de zevk almasını da sağlayacaktır. İkinci dili duyan çocuk, bu iki dili de anlayarak büyür. Dil gelişiminde kritik bir dönem vardır. Bu pek çok araştırmayla ispatlanmıştır. Bu araştırmalara göre, İngilizceyi yedi veya daha küçük yaşta öğrenenler ile anadili İngilizce olanlar arasında fark çıkmamıştır. 17 yaşından sonra öğrenenlerde ise, başarının daha düşük olduğu görülmüştür.  Günümüzde İngilizce öğrenmek ve bilmek her alanda insanların büyük avantaj kazanmasını sağlamaktadır. İngilizce eğitimi ülkemizde okula başlayan ve belirli bir yaşa gelen tüm çocuklara verilen bir dildir. Çocukların okullarda aldıkları İngilizce eğitimlerinin daha kolay öğrenilmesi ve anlaşılması için daha küçük yaşlarda bu dile aşina olmaları gerekir. Eminiz çocuğunuzun İngilizce öğrenmesi sizin için de oldukça önemlidir. Bunun için çocuğunuzun iyi bir eğitim almasını istersiniz. Uygun fiyatlı kaliteli bir eğitim veren Ümraniye çocuk İngilizcesi kursuna başvurabilirsiniz. Ümraniye çocuk İngilizcesi kursu ndaeğitimlerde ilerlenmeye başlandıkça çocuğunuzdaki gelişimin nasıl ilerlediğini göreceksiniz. İlk başlarda sadece birkaç kelime ve cümle ile başlayan konuşmalar daha sonrasında anlamlı cümlelere dönüşmeye başlayacak. Hatta televizyonda İngilizce yayın yapan kanalları izleyebilir ve konuşulanları anlayabilir. Bunun olacağına ihtimal vermiyor olabilirsiniz. Fakat biz Ümraniye çocuk İngilizce kursu olarak garanti verebiliriz. Çocuğunuzun kursa devam ettiği süre içerisinde okuldaki başarısına da şahit olacaksınız.
İyi bir yabancı dil bilgisine sahip olmak günümüzde çok önemlidir. Özellikle ileride iş bulma sürecinde eminiz ki herkes İngilizce başta olmak üzere bir yabancı dile sahip olmanın ne kadar gerekli olduğunu fark edecektir. Biz Ümraniye çocuk İngilizcesi kursu olarak çocuklarımızın yabancı dil eğitimine küçük yaşlardan itibaren başlamalarını tavsiye ediyor ve buna yönelik eğitim veriyoruz. Böylece İngilizceyi kendi ana dilleri gibi konuşabilecek ve ileride kursa giderek İngilizce öğrenmek için ekstra vakit harcamak zorunda kalmayacaklar. Ümraniye de eğitim veren dil okullarını araştırırsanız çok fazla seçenekle karşı karşıya kalırsınız fakat en ideal kursun Ümraniye çocuk İngilizcesi kursu olduğunu göreceksiniz. Çünkü kursumuz cüzi fiyatları ve kaliteli eğitimiyle

Ümraniye semtinde ilk ve tek dil kursudur. Burada önemli olan şey çocukları bunaltmadan ve eğlenerek İngilizce öğrenmesini sağlayacak şekilde eğitim veren bir okulu bulabilmektir ve biz bunun için en iyi adresiz. Çeşitli oyunlar, yarışmalar, yapıştırmalar ve bulmacalar ile çocuğun İngilizceyi sevmesi her zamankinden çok daha kolay hale gelecek ve çocuk Ümraniye çocuk İngilizcesi dil kursu ile birlikte yeni keşifler için hazır olacaktır.
İngilizce eğitimi bir anda yapılabilecek kolay bir iş değildir. Günümüzde yetişkinler bile bu dili öğrenmek için aylarını hatta yıllarını vermektedirler. Fakat dil öğrenimine erken yaşta başlanıldığı taktir de kişiler için ileriye dönek büyük bir avantaj sağlayacaktır. İngilizcenin dünya dili haline gelmiş olması da bu dile çok fazla rağbet olmasına sebep olmuştur. Çünkü günümüzde İngilizce bilen insanlar okullarında zorlanmadan geçmekte ve kolaylıkla iş bulmaktadırlar. Ümraniye çocuk İngilizce kursu ile çocukların küçük yaşlarda öğrendiği bu yabancı dil hayatlarının her kademesinde bu çocuklara yardımcı olacaktır. Bu kurs ile yüzeysel değil ama gerçek anlamda İngilizce öğrenmeyi başarabileceklerdir.Ümraniye Çocuk İngilizcesi kursu’ na kayıt yaptırın çocuklarınızın geleceğe daha emin adımlarla yürümesini sağlıyoruz. Kendine güvenen, başarılı bireyler olmalarında yardımcı oluyoruz ve çocuklarınızın dilin dört bölümünü rahatlıkla kullanmasını sağlamaktayız. Çocuklarınız İngilizce’ yi akıcı bir biçimde konuşabilen ,yazabilen, okuyabilen ve dinlediğini anlayabilen bireyler olması için bizlere başvuru yapmalısınız. Çocuklarınızın geleceğinin emin ellerde olmasını istiyorsanız iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. İnternet sitemizi ziyaret ederek edinebileceğiniz iletişim numaralarından bizlere ulaşarak fiyatlarımız ve adres bilgimizi alabilirisiniz. Kursumuzu ziyaret ederek bizleri yakından tanıyabilir ve çocuklarınızı gözünüz arkada kalmadan emanet edebilirsiniz.