• 0216 316 16 48
  • info@ingilizcekursuumraniye.com

Ümraniye E-YDS ingilizce kursuyla yüksek puan fırsatı.

Ümraniye E-YDS ingilizce kursuyla yüksek puan fırsatı.

ümraniye ingilizce kursu ile e-yds kursu


Ümraniye İngilizce E-YDS  kursu
2006 yılında kurulmuştur. Kursumuz Ümraniye semtinde bulunmaktadır. Ümraniye İngilizce E-YDS dil kursu Ümraniye de ilk ve tek dil kursudur. Profesyonel eğitim kadrosuyla eğitim veren dil kursumuz başarıyı misyon edinmiştir. Uzman kadromuz Türkiye ‘nin ve Dünya’ nın bir numaralı okullarından mezun olup alanlarında kendilerini geliştirmiş öğretmenlerdir. Eğitmenlerimiz ODTÜ, Boğaziçi, Hacettepe, Cambridge, Marmara  gibi kaliteli üniversitelerden  pedagojik formasyonlarını almış eğitmenlerdir. Eğitim kadromuz öğretmeye yönelik geliştirmiş oldukları yöntemleri derslerde öğrencilere uygulayarak ezberci bir eğitim yerine kalıcı ve anlaşılır bir eğitim vermektedirler. Bunun yanı sıra eğitmenlerimiz öğrencinin algısına yönelik bir eğitim programı hazırlanmaktadırlar. Yabancı dil öğrenmenin dört ana bölümü vardır. Bunlar; İngilizce okuma, İngilizce yazma, İngilizce konuşma ve İngilizce dinlemeden oluşur. Ümraniye İngilizce E-YDS dil kursunda herhangi birinin yanlış bilinmesi veya eksikliği durumunda ek dersler oluşturularak öğrencinin bilgisi tamamlanır. Örneğin konuşma konusunda eksiklikleriniz var ise yabancı hocalarımız ile yapacağınız ek derslerle sayesinde iyi bir konuşma tekniğine sahip olursunuz. Ümraniye İngilizce E-YDS dil kursunda hangi dil seviyesinde olduğunuzun bir önemi yoktur önemli olan bize katılarak seviyenizi en iyi yere taşıyabilmenizdir. Ümraniye e-yds dil kursuna başvurduğunuzda İngilizce bilginizi ölçmek ve eksiklilerin giderilmesi amacıyla sizlere seviye belirleme sınavı uygulamaktayız. Sınav sonrasında sizlerin seviyesine uygun bir program hazırlayarak bu konuda daha hızlı ve kalıcı bir eğitimi amaçlıyoruz.

Hedeflerinizde E-YDS kursundan yüksek puanlar almak varsa doğru adrestesiniz. Çünkü biz sınava yönelik çıkmış ve çıkma olasılığı yüksek olan soruları baz alan bir program uygulamaktayız. E-YDS sınavını YDS sınavından tek farkı bilgisayar sisteminden yapılıyor olmasıdır. Ümraniye İngilizce e-YDS dil kursunda dersler bilgisayar üzerinden işeneceği için bu alanda eksikliğiniz var ise giderilmesi sağlanacaktır. Sınav bilgisayar üzerinde olduğu için soru üzerinde işlem yapılmamaktadır.  YDS’ de olduğu gibi çoktan seçmeli 80 sorudan oluşmaktadır. Sınavda sözcük bilgisi, dil bilgisi, çeviri ve okuduğunu anlama soruları bulunmaktadır. E-YDS’ye giren adaylar sınavı kazandıklarında, YDS’ye giren adayların kazanmış oldukları haklarla aynı haklara sahip olacaklardır. E-YDS sınavı diğer sınavlar gibi her yıl değil her ay yapılıyor olması bir avantajdır. Böylece, yılda yalnızca iki defa YDS’ye girme hakkına sahip öğrenciler, E-YDS sayesinde şanslarını daha fazla attırmış olacaklar. Ümraniye İngilizce E-YDS dil kursunda sınava yönelik çalışmalar günümüz teknolojisi kullanılarak yapılmaktadır. Derslerimiz bire bir, özel veya toplu sınıflarda verilmektedir. Toplu derslerimiz 8 veya 12 kişilik sınıflarda her öğrenciye vakit ayrılarak yapılmaktadır. Ümraniye İngilizce e-YDS dil kursu ile yıllardır eğitim veren tecrübeli eğitmenler eşliğinde sınava yönelik teknikler üzerine eğitim almanız sağlanır. Soruları en hızlı şekilde çözmeniz için birçok deneme ve soru çözümleriyle zamanı verimli kullanmanız amaçlanır. Bu deneme ve soru çözümleriyle sınav stresini üzerinizden atmanız sağlanır. İngilizce  E-YDS  sınav süresi ise 150 dakikadır. Eğitmenlerimizin geliştirdiği süre kullanım stratejilerini öğrenerek sınavda süre sıkıntısı çekmeden, stressiz güzel sonuçlar almanız amaçlanır. Sizleri ileri düzeyde İngilizce bilgisini aktarmayı amaçlamaktayız. Sınavda kalem kâğıt kullanılmadığı için alışık oldukları sınav sisteminden farklı olmasının soru çözmelerini etkilediğini düşünüyoruz. Bu sınavda başarılı olmak için klavyeyi etkili bir biçimde kullanıyor olmanız avantaj sağlayacaktır. Ümraniye İngilizce E-YDS dil kursunda dersler bilgisayar üzerinden işleneceği için bu alanda eksikliğiniz var ise giderilmesi sağlanacaktır. Sınav bilgisayar üzerinde olduğu için soru üzerinde işlem yapılmamaktadır.  YDS’ de olduğu gibi çoktan seçmeli 80 sorudan oluşmaktadır. Sınavda sözcük bilgisi, dil bilgisi, çeviri ve okuduğunu anlama soruları bulunmaktadır.

Ümraniye İngilizce E-YDS kursu
olarak 2006’dan bu yana edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi aktarmaktan mutluluk ve onur duyarız. Ümraniye İngilizce E-YDS  kursuna gelerek E-YDS ve benzeri sınavlar hakkında bilmediklerinizi öğrenebilir ve bilgi alabilirsiniz. Kısa süre içerisinde başarı elde etmek ve hayallerinize kavuşmak istiyorsanız bize katılın. Uzman kadromuzla birlikte yüksek puanlar alma fırsatını kaçırmayın. Eğer bizlere katılmak ve yüksek puanlar alarak başarılı olmak isterseniz  iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir veya kursumuzu ziyaret edebilirsiniz.