• 0216 316 16 48
  • info@ingilizcekursuumraniye.com

Ümraniye GMAT Kursu ile sizleri GMAT sınavına hazırlıyoruz

Ümraniye GMAT Kursu ile sizleri GMAT sınavına hazırlıyoruz


ümraniye ingilizce kursu gmat sınavı kursu


GMAT Kursu  Ümraniye
, GMAT sınavı için profesyonel bir eğitim vermektedir.  Bu sınav için sizlere iyi bir eğitim alma fırsatını sunuyoruz.  2006 yılında kurulan dil kursumuz tecrübelerini sizlere aktarmaktadır . 10 yılı aşkın sınav tecrübeleri ile sizlere iyi bir eğitim sunmaktadır. Eğer sizde GMAT sınavından iyi bir sonuç almak istiyorsanız bizlere katılın . Uzman kadromuz ve kaliteli eğitimimizle sınavda başarı sağlayabilirsiniz . Uzman kadromuz ülkemizin ve Dünya’nın en iyi Üniversitelerinden mezundur . Bu üniversiteler Hacettepe Üniversitesi  , Orta Doğu Teknik Üniversitesi  , Yıldız Teknik Üniversitesi , Uludağ Üniversitesi  , İstanbul Üniversitesi  , Marmara Üniversitesi  , Koç Üniversitesi , Galatasaray Üniversitesi  , Yeditepe Üniversitesi gibi okullardır. Yabancı öğretmenlerimiz ise Cambridge Üniversitesi  , Oxford Üniversitesi  , Pensilvanya Üniversitesi  , California Üniversitesi gibi üniversitelerdir .  GMAT Kursu Ümraniye söz konusu ise başarıya ulaştıramadığı  hiç öğrenci yoktur ve GMAT kursumuzun Ümraniye semtinde başka bir benzeri yoktur.  GMAT Kursu Ümraniye yüzde yüz başarıyı garanti etmektedir . Uzman kadromuz sizlere sınav taktikleri , çıkmış sorular ve zaman kullanımı hakkında bilgi verir ve sizleri eğiti. Bu sayede sınavda başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

GMAT Kursu Ümraniye
sizlere özel materyaller oluşturmakta ve derslerde kullanmaktadır . Yanı sıra Oxford ve Cambridge gibi kitaplardan yararlanmaktadır .  GMAT sınavının açılımı (Graduate Management Admission Test ) sınavıdır. GMAT sınavı, dünya genelinde 114 ülkede, 600’den fazla sınav merkezinde yapılıyor. GMAT sınavının sonuçları 5 yıl geçerlidir.  Adayların işletme ve yönetim alanlarında lisansüstü bir eğitim almaya uygun akademik potansiyelleri olup olmadığını ölçmek  içindir. Dünya genelinde kullanılan standartlaştırılmış bir değerlendirmedir. Uluslararası odaklı işletme okulları tarafından diğer sınavlara oranla daha çok tercih edilen sınav GMAT sınavıdır. Ayrıca GMAT sınavı lisansüstü işletme fakültesi öğrenci kabullerinde altın ölçüt sayılmaktadır. Başka hiçbir sınav, yüksek maaşlar, daha geniş olanaklar ve daha fazla kariyer seçenekleri gibi imkanlara giden yolu size açmaz. GMAT, işletme fakültesi sınıflarında ve kariyerinizde önemli olan becerilerde öne çıkmanızı sağlayacaktır.
Bu sınav sayısal, sözel, yazınsal analitik ve akıl yürütme/muhakeme olmak üzere 4 bölüme ayrılmıştır. Sözel bölümde  eleştirel yaklaşım (15 soru), cümle düzeltme (13 soru) ve okuduğunu anlama (13 soru) ile toplam 41 soru içerip 75 dakikadan oluşmaktadır. Sayısal bölümde  problem çözümü (24 soru) ve veri yeterliliği (13 soru) ile toplam 37 soru içerip 75 dakikadan oluşmaktadır. Yazınsal analitik bölümünde yazma becerinizin ölçüldüğü testtir ve yaklaşık 30 dakika süresi bulunmaktadır. Akıl Yürütme   ve  Muhakeme bölümünde ; akıl yürütme , muhakeme becerilerinin ölçüldüğü testtir. 12 sorudan oluşur ve 30 dakika sürer.

GMAT Kursu Ümraniye
de tüm bu bilgilerin yanı sıra birçok bilgiye sahip olacaksınız . GMAT sınavında başarı sağlayacak ve geleceğiniz için önemli gelişmeler kat edeceksiniz. GMAT Kursu Ümraniye sizlere sınav stratejilerinin yanı sıra dilin dört işlevini de sunar. Bu işlevler İngilizce yazma , İngilizce konuşma , İngilizce okuma ve İngilizce duyduğunu anlamadan oluşmaktadır . Bu dört işlevi öğrenmeniz durumunda sizlerde eşsiz bir dil kullanımına sahip olacaksınız. Yani sadece sınavda başarı olmayacak kalıcı ve kaliteli bir eğitim almış olacaksınız. Sizde benzersiz bir eğitim alarak kendinize bir armağanda bulunmak istiyorsanız bizlere takılmalısınız . Kursumuz Ümraniye semtinde bulunmaktadır ve sizlere engin tecrübelerini sunmak üzere her geçen gün kendini geliştirmektedir. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız..