• 0216 316 16 48
  • info@ingilizcekursuumraniye.com

Ümraniye Hosteslik Kursu sizleri Hosteslik Sınavına Hazırlıyor

Ümraniye Hosteslik Kursu sizleri Hosteslik Sınavına Hazırlıyor


ümraniye ingilizce kursu hosteslik sınavına hazırlık

Ümraniye Hosteslik Sınavı kursu
2006 yılında kurulan köklü bir dil kursudur . 10 yıllık tecrübe ve deneyimlerini öğrencileri ile paylaşmaktan büyük mutluluk duyan kursumuz bir çok başarıya imza atmıştır . En iyi üniversitelerden mezun olmuş bir uzman kadro ile birlikte eşsiz bir eğitim sunmakta ve sizleri hosteslik sınavına hazırlamaktayız . Uzman kadromuzda bulunan öğretmenlerimiz çeşitli öğretme metotları geliştirmiştir. Öğretmen kadromuz başarılı, yetenekli , anlayışlı ,zeki ve güler yüzlü eğitmenlerdir . Sizleri bu sınavda başarıya ulaştırmak amacı ile eksiksiz bir eğitim planı hazırlamıştır . Bu eğitim planına eksiksiz katılmanız ve tekrarlarınızı yapmanız , verilen ödevleri yapmanız durumunda başarısız olma ihtimaliniz sıfırdır . Derslerimizde dilin dört işlevini kullanarak eğitim vermekte ve dört işlevi aktif biçimde kullanmanızı amaçlamaktayız . Bu dört işlev İngilizce konuşma , İngilizce yazma, İngilizce dinleme ve İngilizce okumadır .


  Ümraniye Hosteslik sınavı kursu
nda günümüz teknolojik donanımına sahip dersliklerde eğitim alma fırsatına sahip olacaksınız .Ana dili İngilizce olan yabancı uyruklu hocalarımızdan eğitim alarak mükemmel bir telaffuz ve aksan ile konuşabilir ve bu sınavda rakiplerinize fark atabilirsiniz . Ayrıca kursumuzda ki hocalarımız ülkemizin ve Dünya’nın en iyi Üniversitelerinden mezun olmuş ve pedagojik formasyonlarını almış uzman eğitmenlerdir . . Bu üniversiteler Hacettepe Üniversitesi  , Orta Doğu Teknik Üniversitesi  , Yıldız Teknik Üniversitesi , Uludağ Üniversitesi  , İstanbul Üniversitesi  , Marmara Üniversitesi  , Koç Üniversitesi , Galatasaray Üniversitesi  , Yeditepe Üniversitesi gibi üniversitelerdir. Yabancı öğretmenlerimiz ise Cambridge Üniversitesi  , Oxford Üniversitesi  , Pensilvanya Üniversitesi  , California Üniversitesi gibi üniversitelerden mezundur . Ümraniye hosteslik kursunda toplu , özel ve birebir şekilde ders verilmektedir . Toplu dersler 6 ya da12 kişilik, özel dersle 4 ya da 6 kişilik sınıflarda birebir dersler ise yalnızca öğrenci ve öğretmenin bulunduğu dersliklerde yapılmaktadır . Ümraniye hosteslik kursuna başvuru yaptırmanız durumda sizleri bir seviye belirleme sınavına tabii tutmaktayız . Bu sınavı yapakta ki amacımız sizlerin seviyesini ölçmek ve eksik konularınızı belirlemektir .  Eksik konularınız belirlendikten sonra sizlere özel bir eğitim programı hazırlanmaktadır .Bu eğitim planıyla mükemmel bir İngilizce bilgisine sahip olacaksınız .

  Ümraniye Hosteslik Sınavı Kursu sizlere üst düzey İngilizce bilgisini sunmaktadır.  THY kabin memurluğu İngilizce sınavı sözlü ve yazılı olarak ikiye ayrılıyor . İlk sınav bilgisayar üzerinden yazılı olarak yapılmaktadır. Genellikle alım için yapılan sınavların ilki budur ve bu sınav iki bölümden oluşmaktadır . Görsel resimler, dinledikten sonra cevabı bulma ve cevapları sürükleyerek yerine koyma gibi soru çeşitleri bulunmaktadır . Öğrenciler soruyu cevapladıktan sonra maalesef geri dönme şansları yoktur . İlk bölüm için pre-intermediate seviyesi yeterli olmaktadır . Bunların yanı sıra fazla hata yapıldığında sistem kapanmakta ve sınava devam etmeniz engellenmektedir.  THK Üniversitesi tarafından yapılan sınavda Kabin Memurluğu Sınavından minimum 80 puan alınması gereklidir. THK Üniversitesi tarafından yapılan İngilizce Belirleme Sınavından da minimum B1 seviyesinde puan alınmalıdır. Sınav %90 genel İngilizce, %10 mesleki İngilizce sorularından oluşur.
Sizlerin bu sınavı kazanması için elinden gelen tüm cabayı gösterecek eğitmen kadromuzla bu sınava hazırlanın ve hayallerinize birkaç adım daha yaklaşın. Hosteslik sınavını kazanarak iyi bir iş sahibi olabilirsiniz . İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak adres bilgisi alabilir. Ümraniye Hosteslik sınavı kursuna gelerek eşsiz fırsatlarımız hakkında bilgi alabilir ve bu sınavı kazanabilirsiniz .