• 0216 316 16 48
  • info@ingilizcekursuumraniye.com

Ümraniye İlkokul İngilizce Kursu

Ümraniye İlkokul İngilizce Kursu

ümraniye ingilizce kursu

Ümraniye  İlkokul İngilizcesi kursu
Ümraniye semtinde bulunan köklü bir dil kursudur . 2006 yılında kurulmuş olan dil kursu on yılı aşkın bir süredir eğitimlerine devam etmektedir . Sizlerin de bildiği gibi İngilizceyi küçük yaşta öğrenmek çok önemlidir . Bir dilin kalıcılığını sağlamanın en önemli yolu erken yaşta öğrenmesi ve bilinç altına yerleştirmesidir .  Bu neden ile çocuklarınızı bu fırsattan mahrum etmeyin  ve bize katılmalarını sağlayarak gelişimlerine destek olun .
Uzman bir eğitim kadrosuna sahip olan Ümraniye İlkokul İngilizcesi kursu ile İngilizce öğrenmek oldukça kolaydır . İngilizceyi uzman bir kadro ile öğrenir ve kalıcılığını sağlayabilirsiniz . Uzman kadromuz ile sizlere eşsiz bir eğitim sunmaktayız .  Bu eğitim sayesinde çocuklarınız okul hayatında başarılı olur ve kendilerine güvenebilirler . Uzman kadromuz  Türkiye’nin ve Dünya’nın en iyi okullarından mezundur. Bu okullar  Hacettepe Üniversitesi  , Orta Doğu Teknik Üniversitesi  , Yıldız Teknik Üniversitesi , Uludağ Üniversitesi  , İstanbul Üniversitesi  , Marmara Üniversitesi  , Koç Üniversitesi , Galatasaray Üniversitesi  , Yeditepe Üniversitesinden mezunlardır. Yabancı öğretmenlerimiz ise Cambridge Üniversitesi  , Oxford Üniversitesi  , Pensilvanya Üniversitesi  , California Üniversitesi gibi üniversitelerden mezun olmuşlardır .  Alanlarında uzman ve yetenekli kişilerdir  . Güler yüzlü , anlayışlı , saygılı ,yardım sever ve öğrencinin dilinden çok iyi anlayan öğretmenler ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz . Ümraniye ilkokul İngilizcesi Kursunda her eğitmenimizin formasyon eğitim sertifikası bulunmaktadır. Dil eğitimlerinde verdiğimiz materyallerimiz orijinal Oxford ve Cambridge yayınlarından oluşmaktadır .

Ümraniye İlkokul İngilizcesi kursu
nda çocuklarınız için hem eğlenceli hem de eğitici bir eğitim sunmaktayız . Bu eğitimi sizin isteğiniz doğrultusunda birebir , özel ve toplu sınıflarda veriyoruz . Özel sınıflarımız  3 yada 6 kişilik, toplu sınıflarımız 6 ya da 12 kişiliktir . Birebir sınıflarımız ise yalnızca öğrenci ve öğretmenin bulunduğu sınıflardır . Ne tür eğitim alırsanız alın eğitim kalitesi asla değişiklik göstermez, öğretmenler her öğrenciye eşit miktarda yaklaşır ve eşit miktarda eğitim sunar .  Sınıflarımız günümüz teknolojisine sahiptir ve sizlere mükemmel derecede bir eğitim sunmayı hedefler .
Çocuklarınıza verebileceğiniz en güzel armağan Ümraniye İlkokul İngilizcesi kursu ile eğitim alma fırsatı olacaktır. Çocuklarınız sıkılmadan eğlenerek İngilizce öğrenmenin keyfini yaşayacaklar . Ümraniye İngilizce kursu programlarımıza tüm İlköğretim çağındaki İngilizce öğrenmek isteyen çocuklar katılabilir. Çocuğunuza İngilizce öğretmek için geç kalmayın. 14 yaşından sonra dil öğrenimi zorlaşmakta ve daha fazla çaba istemektedir. Ümraniye İlkokul İngilizcesi ile 2 ay içinde çocuğunuzdaki değişimi görecek, 1 yıl sonun da çocuğunuzun İngilizce konuştuğuna inanamayacaksınız. Ümraniye İlkokul İngilizcesi kurusu sayesinde çocuğunuzda bu yaşlarda mevcut olan doğal konuşma yeteneğinin hızla geliştiğini göreceksiniz. İngilizce öğrenimine erken yaşta başlayan çocuklar İngilizceyi doğal bir şekilde eğlenerek öğreneceklerinden, özgüvenleri artacak ve takip eden süreçte diğer derslerinde de başarılı olacaklardır bu sayede lisede ya da Üniversitede, çocuğunuzun hazırlık okuması için zaman veya bütçe ayırmanıza gerek kalmayacaktır . Ümraniye İlkokul İngilizcesi ile erken yaşta eğitime başlamak, çocukların dile hâkimiyetini arttıracak ve bir yetişkinden daha kısa sürede ve daha iyi İngilizce öğrenecektir.  Ümraniye İngilizce kursunda çocuklarınızla ilgili alacağınız aylık raporlar ile çocuklarınızın İngilizce gelişimini rahatlıkla gözlemleyebileceksiniz. Ümraniye ilkokul İngilizcesi kursunda İngilizce öğrenmek çocuklarınız için bir eğitimden fazlası, sosyalleşmenin anahtarı olacaktır. Çocuğunuz İngilizce öğrendikçe ve farklı kültürlerden arkadaşlar edindikçe, her türlü eğitime farklı bir şekilde bakacak, ömür boyu başarılı bir öğrenme çizgisi yakalayacaktır. Yarınlara daha güvenli ve nitelikli gençler yetiştirebilmek amacıyla İngilizce Eğitimi veren Ümraniye İlkokul İngilizcesi kursu, çocuklarımızın 7 yaşından itibaren katılabileceği İngilizce kursu programları sunuyor  . Uzman Türk ve Yabancı öğretmenler eşliğinde projeksiyon, bilgisayar, CD/DVD gibi modern araçlarla donatılmış en fazla 12 kişiden oluşan sınıflarımızda İngilizce eğitimi sunulmaktadır . Ümraniye İngilizce kursunda öğretmenlerimiz eğitimlerini dilin dört işlevini kullanarak vermektedir . Bu işlevler İngilizce konuşma , İngilizce okuma, İngilizce yazma ve İngilizce dinleme  işlevleridir. Çocuklarınız  bu işlevler ile aldığınız eğitim sayesinde konuşma, okuma, yazma dinleme yeteneklerini geliştirecek  ve özel aktiviteler ile çocuklarınız kendinden emin olacaklar .  

Ümraniye İlkokul İngilizcesi kursu
ndan alacağınız eşsiz eğitimi çocuklarınıza armağan edebilirsiniz . Ve bu armağan ile gelecekte iyi mesleklere sahip evlatlarınızla gurur duyabilirsiniz . Başarılı hayallerine zorlanmadan ulaşabilen çocuklar yetiştirebilmek için bizlere katılmalarını sağlamalısınız .  Biz yüzde yüz başarıyı garanti ediyoruz . Öğretmenlerin verdiği ödevleri yapan ve tekrarlarını yaparak bilginin kalıcılığı sağlayan hiç öğrenci başarısız olamaz . Ümraniye ilkokul İngilizcesi sayesinde çocuklarınız okul hayatlarında ve ileride iş hayatlarında daime rakiplerinden bir adım önde olacaklar. Ümraniye İlkokul İngilizcesine gelmek ve benzersiz fırsatlarımızdan yararlanmak için bizlere internet sitemizdeki telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz ya da bizleri Ümraniye İngilizce kursuna gelerek ziyaret edebilirsiniz bu sayede hem kursumuzu inceleyebilir hem öğretmenlerimiz il tanışabilir hem de fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.