EĞİTİM SAYFALARI 

umraniye ingilizce kursu

Geleceğe adımlar eğitim ile başlar. Eğitimin yeterli olması durumunda kişisel gelişimde büyük gelişmeler olacaktır . Kişisel olarak nitelik eklemek bizim başarılarımızı oluşturan şeydir. Günümüzde yabancı dilin bilinmesi de nitelik açısından çok önemlidir. Eğer siz yeterli eğitim alırsanız yabancı dili kolaylıkla öğrenebilirsiniz . Kaliteli eğitim alarak zamanınızı da iyi değerlendirmek elinizdedir. İngilizce Kursu Ümraniye olarak sizlerin kişisel gelişimlerinde destek olmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 2006 yılından bu yana sizlere iyi bir eğitim vermekteyiz . Ümraniye semtinde bulunan kursumuz Ümraniye’nin ilk dil kursudur. Sizlerin de bildiği gibi İngilizce öğrenmek günümüz şartlarında oldukça önemlidir. Siz değerli kursiyer adaylarımız da bizlere katılarak günümüz şartlarına ayak uydurmak ve kendinizi  geliştirmek istiyor iseniz bizler ile eğitim fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz .    İngilizce Kursu Ümraniye  sizler için yıllardır hizmetlerini devam ettirmekte olan köklü bir dil kursudur. İngilizce Kursu Ümraniye  ile İngilizce öğrenmek isteyen her kursiyerimiz için başarı odaklı çalışmaktayız . Kurumumuzda her yaş gurubu öğrenciye ders vermekteyiz  . İngilizce Kursun Ümraniye de derslerimiz grup dersleri , özel grup dersleri , özel dersler olarak ayrılmaktadır .  Deneyimli kadromuz ile yabancı dilinizi geliştirirken kaliteli  ve kalıcı olarak eğitimler vermekteyiz .  İngilizce Kursu Ümraniye olarak İngilizce eğitiminizden sonra sınava katılarak İngilizcenizi geliştirebilirsiniz . İngilizce Kursu Ümraniye de eğitim verirken eğitmenlerimiz dünyaca ünlü bir yöntem olan CALLAN metodunu kullanmaktayız .  

İngilizce Kursu Ümraniye de yerli ve yabancı bir çok eğitmenle birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. İngilizce Kursu Ümraniye ,  yüzde yüz başarıyı garanti etmektedir . Kendinden emin, yetenekli ,güler yüzlü , kibar ve anlayışlı bir öğretmen kadrosu ile birlikte çalışmaktayız . Öğretmen kadrosu Dünya’nın ve Türkiye’nin en iyi Üniversitelerinden mezun ve pedagojik formasyonlarını almış eğitmenlerdir . Bu üniversiteler Hacettepe Üniversitesi  , Orta Doğu Teknik Üniversitesi  , Yıldız Teknik Üniversitesi , Uludağ Üniversitesi  , İstanbul Üniversitesi  , Marmara Üniversitesi  , Koç Üniversitesi , Galatasaray Üniversitesi  , Yeditepe Üniversitesi gibi okullardır. Yabancı öğretmenlerimiz ise Cambridge Üniversitesi  , Oxford Üniversitesi  , Pensilvanya Üniversitesi  , California Üniversitesi gibi üniversitelerdir . İngilizce Kursu Ümraniye olarak eğitime önem veriyoruz ve bu amaçla eğitimlerimizi titizlikle seçiyor , kadromuzu itina ile oluşturuyoruz.  Bu sebeple kursiyerlerimizi başarıya ulaştırıyoruz.  Eğitim süresi boyunca materyalleriniz İngilizce Kursu Ümraniye tarafından verilmektedir. Orijinal Oxford ve Cambridge yayınları olan materyallerinize ek olarak CD  verilerek dersler başarıyı yükseltmek amaçlanmaktadır . Bu sayede çalışmalarınızı eğitim dışında da görsel ve işitsel olarak devam ettirebilirsiniz.


 İngilizce Kursu Ümraniye uzman kadromuz ile alacağınız derslerde dilin dört becerisini sizlere sunuyoruz . Bu beceriler İngilizce konuşma , İngilizce yazma , İngilizce okuma ve İngilizce anlama becerisidir .  Bu becerileri kullanarak sizlere eşsiz bir eğitim alma fırsatını sunuyor ve sizleri iyi derecede İngilizce bilgisine sahip hale getirmeyi amaçlıyoruz .  İngilizce Kursu Ümraniye’ ye gelerek sizlerde başarılı olmak ve rakiplerinize açık ara fark atmak istiyorsanız bizlere katılın ve hayatınızdaki değişime şahitlik edin . İngilizce Kursu Ümraniye ile sizlere yüzde yüz başarıyı garanti ediyor ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürüyoruz . İngilizce Kursu Ümraniye ‘ nin uygun fiyatlarından faydalanabilir , bizlere katılarak  başarıya ulaştırdığımız öğrencilerimizden biri olma fırsatını yakalayabilirsiniz.
İngilizce Kursu Ümraniye İngilizce’ nin bir çok alanında eğitim vermektedir. Bu eğitimler;  A1 İngilizcesi , A2 İngilizcesi , B1 İngilizcesi ,B2 İngilizcesi ,C1 İngilizcesi , C2 İngilizcesi ,Çocuk İngilizcesi , İlkokul İngilizcesi ,Ortaokul İngilizcesi , Lise İngilizcesi , Açık Lise İngilizcesi , İş İngilizcesi , Misyon koruma İngilizcesi , Turizm İngilizcesi , Yetişkinler için İngilizce , TOIC İngilizcesi ,YDS İngilizcesi , IELTS İngilizcesi, TOEFL İngilizcesi , SAT İngilizcesi, PROFIENCY İngilizcesi , GMAT İngilizcesi ,BULAT İngilizcesi ,PTE İngilizcesi , Aile birleşimi sınavı için İngilizce ,Konuşma İngilizcesi , Özel dersler ile İngilizce eğitimi , Toplu sınıflarda İngilizce eğitimi vb. bir çok eğitim imkanını sizlere sunuyoruz . Öğrencilerimizin zamanları bizim için oldukça değerlidir bu sebeple kısa sürede daha fazla bilgi aktarımını amaçlar ve kalıcılığını sağlamak amacıyla derslerimizde farklı metotlar kullanmaktayız  . İngilizce kursu Ümraniye ile dersler birebir ya da özel seklinde verilmektedir . Sizlerin tercihleriyle istediğiniz biçimde ders alabilirsiniz .İster toplu derslerde eğitim alın , ister birebir derslerle eğitim alın , eğitim kalitemiz eşittir. Toplu dersler 6 ya da 12 kişilik sınıflarda , özel dersler 2 ya da 6 kişilik sınıflarda , birebir dersler ise öğrenci ve öğretmenin bulunduğu sınıflarda yapılmaktadır . Her ders şeklinde öğretmenler öğrencilerine eşit şekilde yaklaşır ve eşit şekilde ilgilenerek başarılı olmasını sağlar . İngilizce kursu Ümraniye güvenilir ve başarılı bir kurs olması ile de bilinmektedir . Sizleri başarıya ulaştırmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekte ve sizlere kaliteli bir eğitim sunmayı amaçlamaktayız . İngilizce kursu Ümraniye de çocuklar için genel İngilizce eğitimi , iş için İngilizce eğitimi , özel konuşma sınıfları , İngilizce sınavlarına hazırlık , İngilizce aile birleşimi sınavlarına hazırlık programlarımız bulunmaktadır. İngilizce Kursu Ümraniye Yabancı dil eğitiminde Ümraniye ‘de bir numaradır. İngilizce Kursu Ümraniye , insana değer veren yapısı ile yabancı dil eğitimine yeni bir soluk getirmiştir . İngilizce öğrenmek zorlu bir süreçtir fakat bunu kolaylaştıracak olanlarda İngilizce kursu Ümraniye eğitimcileridir . Eğitmenlerimizin ülkemizin en iyi okullarından yüksek puanlar ve birinciliklerle mezun olması sizlere verdiğimiz eğitimin kalitesinin bir kanıtıdır . Elbette İngilizceyi çok hızlı ya da çok erken bir şekilde öğrenebilirsiniz fakat kalıcı bir dil anlatıldığı kadar kolay olmamaktadır. Bunun için sizlere de iş düşmektedir. Eğitmenlerimizin verdikleri ödevleri ve tekrarlarınızı düzenli olarak yapmanız durumunda sizleri başarıdan alı koyabilecek hiçbir sebep yoktur .

  
İngilizce Kursu Ümraniye ezberci bir eğitimden oldukça uzaktır bu nedenle sizlere kalıcı bir eğitim vermektedir. Eğitmenlerimiz bunun için metotlar geliştirmiş. Öğrencinin algısına yönelik uygulanan bu metotlar sayesinde ,kurstan ayrıldıktan birkaç ay ya da birkaç yıl sonrada ilk günkü gibi iyi bir İngilizce bilgisine sahip olacaksınız . İş hayatında , okul hayatında ve benzeri bir çok alanda İngilizce bilgisine ihtiyaç vardır. Bu nedenle İngilizce öğrendiğiniz kurs oldukça önemlidir . Geç kalmadan İngilizceyi güvenilir ellerden öğrenin .. İngilizce Kursu Ümraniye sizlere uygun fiyatlar ve kaliteli , kalıcı eğitimler sunmaya devam etmektedir . Başarıya ulaştırdığımız bir çok öğrencimiz gibi sizleri de aramızda görmek ve hayallerinize ulaşmanızda sizlere destek olmaktan büyük mutluluk duymaktayız .