• 0216 316 16 48
  • info@ingilizcekursuumraniye.com

Ümraniye İngilizce Kursu Hakkımızda

Ümraniye İngilizce Kursu Hakkımızda


Ümraniye İngilizce Kursu Kurumsal

Ümraniye İngilizce kursu
 Ümraniye semtinde kurulan ilk ve tek dil kursudur . 2006 yılında Engin Hilmi KİBAR tarafında kurulmuştur .  Birçok tecrübe ve deneyime sahip köklü bir dil kursudur . Ümraniye İngilizce kursu öğrencilerini başarıya ulaştırmayı kalıcı ve kaliteli bir eğitim sunmayı misyon edinmiştir . Ümraniye İngilizce Kursumuz dürüstlük, güvenilirlik, mükemmeliyetçilik, koşul gözetmeksizin müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda hizmetlerini sürdürmektedir . Aynı zamanda dünya ile uyumlu olarak, hedefleri doğrultusunda rekabetçi, araştırmacı, hizmet kalitesini ön planda tutan, etik değerleri önemseyen, teknolojiden en üstün seviyede yararlanan ve sosyal sorumluluk bilincine sahip bir kuruluştur .Kursumuz yeniliğe açık bakış açısıyla, dil öğrenme süreçlerini sürekli geliştiren ve kolaylaştıran çözümler sunmaktadır .Yabancı dil eğitim sektöründe tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz ile rehberlik hizmeti sunmaya devam etmektedir .  Türkiye’nin ve Dünya’nın en iyi okullarından mezun uzman bir öğretmen kadrosuna sahiptir .  Ümraniye İngilizce kursu yerli ve yabancı öğretmenlere sahiptir. Hacettepe Üniversitesi  , Orta Doğu Teknik Üniversitesi  , Yıldız Teknik Üniversitesi , Uludağ Üniversitesi  , İstanbul Üniversitesi  , Marmara Üniversitesi  , Koç Üniversitesi , Galatasaray Üniversitesi  , Yeditepe Üniversitesinden mezunlardır. Yabancı öğretmenlerimiz ise Cambridge Üniversitesi  , Oxford Üniversitesi  , Pensilvanya Üniversitesi  , California Üniversitesi gibi üniversitelerden mezun olmuşlardır. Ümraniye İngilizce Kursunda her eğitmenimizin formasyon eğitim sertifikası bulunmaktadır. Dil eğitimlerinde verdiğimiz materyallerimiz orijinal Oxford ve Cambridge yayınlarından oluşmaktadır. Ümraniye İngilizce Kursu olarak 2006 yılından günümüze kadar sizler sayesinde sizin başarınızı kendi başarımız olarak gördük ve bu yolda siz öğrencilerimize kaliteli ve kalıcı hizmet sunmaya devam etmekteyiz . Siz değerli öğrencilerimiz  başarı basamaklarını hızla adımlarken biz de Ümraniye İngilizce Kursu olarak daima yanınızdayız . 

 Ümraniye İngilizce kursu olarak yalnızca İngilizce A1,A2,B1,B2,C1,C2 seviyelerinin yanı sıra birçok dilde eğitimlerimizi sürdürmekteyiz. İngilizcenin yanı sıra Almanca, Fransızca, Japonca, Rusça, Arapça, İtalyanca vb. birçok dilde hizmetlerimiz sürmektedir . Ümraniye İngilizce kursu ile alacağınız eğitimler sayesinde  %100 başarıya ulaşabilirsiniz. Bu dillerin yanı sıra IELTS, TOEFL, BULATS, GMAT, YDS, PROFICIENCY, ERASMUS, Aile Birleşim Sınavlarına hazırlıyoruz. Çocuklar için TEOG sınavına ve çocuklar için İngilizce dersleri düzenlenmektedir. İş için İngilizce, Hosteslik İngilizcesi, Kurumlar için İngilizce, Mesleki İngilizce dersleri de uzman eğitmenler tarafından verilmektedir . Ümraniye İngilizce Kursu ile İngilizceyi ve diğer dilleri etkin bir şekilde konuşabilirsiniz.  

Ümraniye İngilizce Kursuna geldiğinizde dilde dört beceriyi öğrenirsiniz. Konuşma , okuma , yazma ve dinlemedir . Ümraniye İngilizce Kursunda dersler üç şekilde verilmektedir. Bunlar özel ders ve grup dersleridir ve birebir derslerdir .Toplu dersler  6 ya da 12 kişilik sınıflarda , özel derslerimiz 3 ya da 6 kişilik sınıflarda birebir derslerimiz ise yalnızca öğretmen ve öğrencinin olduğu sınıflarda verilmektedir . Ümraniye İngilizce Kursu olarak Ümraniye Almanca eğitiminde en çok dikkat ettiğimiz nokta eğitimin kalıcı olmasıdır. Kalıcı dil eğitimi almak için  Ümraniye İngilizce Kursunu tercih etmelisiniz. Ümraniye İngilizce Kursu dilde akıcılık ve dilde kalıcılık garantisi vermektedir. Yabancı Dilde İngilizce öğrenmeniz size hayatınız boyunca farklılık yaratacaktır . Ümraniye İngilizce kursu ile alacağınız eğitim hayatınızda kalıcı bir yer edinir . Ümraniye İngilizce kursumuzda bulunan uzman eğitmenlerimiz ile siz de öğrenmek istediğiniz dili zorlanmadan öğrenebilirsiniz. Ümraniye İngilizce Kursu eğitim süreci ve eğitim fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişim hattımızdan irtibata geçebilir ya da adresimize gelerek Ümraniye İngilizce Kursu bizlerle ve eğitmenlerimizle tanışabilirsiniz . Ayrıca Ümraniye İngilizce Kursumuzu web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.