• 0216 316 16 48
  • info@ingilizcekursuumraniye.com

Ümraniye İş İngilizcesi Kursu

Ümraniye İş İngilizcesi Kursu

ümraniye ingilizce kursu

Ümraniye iş İngilizcesi kursu
Ümraniye semtinde bulunmaktadır ve 2006 ’dan bu yana hizmet vermektedir. Ümraniye’nin ilk ve tek dil kursu olarak çalışmalarını sürdürmüş ve birçok başarıya imza atmıştır. Ülkemizin başarılı okullarından mezun olan öğretim kadrosu ile öğrencinin başarıya ulaşması amaçlanmıştır. Aynı zamanda yabancı uyruklu olup ülkemize gelen ana dili İngilizce olan öğretmen kadromuz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ümraniye iş İngilizcesi kursu ile tecrübeli öğretmenlerden alacağınız kurs sayesinde iyi bir İngilizce bilgisine sahip olabilirsiniz. Öğretmenlerimiz dilin dört işlevini kullanarak verdikleri eğitimlerde sizin eksiksiz bir İngilizce bilgisine sahip olmanızı amaçlarlar. Bu dört işlev İngilizce okuma, İngilizce yazma, İngilizce dinleme ve İngilizce konuşmadır. Bu işlevlerin eksiksiz bir biçimde kullanmanız amaçlanarak eğitimlere devam edilir. İş İngilizcesinde ,İngilizce konuşma ve yazma oldukça önemlidir. Yabancı şirketlerle iletişim kurabilmek için İngilizce’ ye ihtiyaç vardır. Bunun için eğitmenlerimiz Türkiye’nin ve dünyanın en iyi okullarından mezun olmuş kişilerdir. Marmara üniversitesi ,Boğaziçi üniversitesi, ODTÜ, İstanbul Üniversitesi, Oxford, Cambridge, Pennsylvania üniversitesi gibi okullardan mezun uzman bir kadroya sahibiz. Ümraniye İngilizce kursu hem kaliteli eğitim hem de cüzi fiyatları ile rağbet gören bir dil kursudur. Zaman kaybı olmadan kaliteli bir eğitim görmek isteyen kursiyerlerimiz bizleri tercih ettiği için asla pişman olmadılar. Eğitimlerimiz alanlarında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Sizlerin de bildiği gibi İngilizce öğrenmede öğretmenin tecrübe ve becerisi oldukça önemlidir. Bunun bilinciyle eğitmenlerimizi titizlikle seçtik ve uzman kadromuzu oluşturduk. Ümraniye dil kursunda bir çok dilde eğitim vermekteyiz . Sizlerin de bildiği gibi globalleşen dünyamızda İngilizce ' nin önemi büyüktür. Dil bilimciler göre dünya üzerinde 6000 den fazla dil konuşulmaktadır fakat bu diller arasında en yaygın kullanıma sahip dil İngilizce 'dir. İngilizce öğrenmek ve onu pratikte konuşmak eğitiminizde ve kariyerinizde ilerlemenizde fayda sağlar. “Bir lisan, bir insan”, boşa söylenmemiş bu sözü hepimiz biliriz. Dil bilmek ve bunu kullanmak kişiye tartışmasız çok şey katar ve bir adım önde olmasını sağlar. Yabancı Dil geliştirilirken hem teorik, hem pratik uygulamaları yapmak gerekir. İş hayatınızda diğerlerinden bir adım önde olmak istiyorsunuz bizlerle iletişime geçmelisiniz. Ümraniye iş İngilizcesi kursu ile İş başvurularınızda ya da işinizde akıcı bir İngilizce sahip olacaksınız.
İngilizce bilmek, bugün hemen hemen her sektörde, iş alanında ve pozisyonda olmazsa olmaz bir nitelik haline gelmiştir. En küçüğünden en büyüğüne kadar birçok iş yeri işe personel alırken İngilizce ve diğer yabancı dilleri bilme şartı koşmaktadır. Hâl böyle olunca yabancı dil öğrenmek iş hayatının kaçınılmaz bir parçası olmuştur. Günümüzde internette kariyer sitelerinden iş aranmaktadır. Büyük ve kurumsal şirketlerin pek çok ilanı İngilizce ya da bir başka yabancı dilde verdiği görülmektedir. Bu bile bizi yabancı dil öğrenmeye teşvik etmeye yeter. Çünkü herkesin hayali iyi bir şirkette, iyi maddi olanaklarla çalışmak arzusudur bu yüzden özellikle genç yaşlardan itibaren İngilizceden başlayarak mutlaka yabancı dil ve diller öğrenmek gerekmektedir. İyi derecede İngilizce bilmek artık şirketler tarafından aranılan ilk özellik olmuş durumda. Okullarda alınan İngilizce eğitiminin yetersizliğinden dolayı herhangi bir kurumdan destek alınması gerekmektedir. Ümraniye  iş İngilizcesi kursu bu kurumlardan biridir ve oldukça kaliteli bir eğitime sahiptir. İngilizce dünya üzerinde 1.8 milyar insan tarafından konuşulmakta ve konuşulmaya da devam etmektedir. İngilizce günümüzde uluslararası dil, iletişim dili veya dünya dili olarak adlandırmaktadır. Bunun en önemli nedeni Amerika Birleşik Devletleri’nin küresel olarak artan ekonomik ve kültürel etkisidir. İngilizce artık birçok meslekte gereklilik haline gelmekte ve bu gereklilik her geçen gün artmaktadır. Dünya üzerinde birçok ülke’de resmi dil İngilizce ’ dir .  Ve resmi dil olmayan ülkelerde’ de yabancı dil eğitimi olarak verilmektedir. Bizim ülkemizde bunlardan biridir. Ayrıca birleşmiş Milletler’ in resmi dil İngilizcedir. İngilizce’ nin hızla büyümesi dünya’ da birçok dilin ölümüne neden olmuştur.

Ümraniye İş İngilizcesi kursu
olarak İngilizce’ nin olmazsa olmazlar arasında olduğunun bilinçindeyiz. Bu neden çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekteyiz. İngilizce her alanda ihtiyaç duyabileceğimiz bir dildir. İlkokul, ortaokul, lise, üniversite daha sonra iş hayatınızda olmazsa olmazlar arasındadır. Bunun bilincine vararak İngilizce eğitimine ne kadar erken yaşta alırsanız o kadar faydalı olacaktır. Erken yaşlarda öğrenilen İngilizce bilgisiyle ileride zaman kaybı yaşamaksınız kolaylıkla ve özgüvenle iş başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yaptığınız şirketlerde mülakata tabi tutulduğunuzda rahatlıkla İngilizce konuşabilir ve kendinizi ifade edebilirsiniz. Tabi ki bunun için bir kurumdan yardım almanız şarttır. Ümraniye iş İngilizcesi kursu olarak sizlere bu hizmeti sunmaktayız. Kendi tercihinizle bire bir, özel ya da toplu sınıflarda ders alabilirsiniz. Özel derslerimiz 3 ya da 6 kişilik  sınıflarda verilmektedir. Toplu derslerimiz 6 ya da 12 kişilik sınıflarda , özel derslerimiz ise yalnızca bir hoca ve bir öğrenci den oluşan sınıflarda verilmektedir.  Cüzi fiyatlarla kaliteli eğitimin tek adresi Ümraniye İş İngilizcesi kursuna gelerek bizlerle eğitim aldığınız taktir de hayatınızın her alanında özgürce, düşünmeden akıcı bir ingilizce kullanımına sahip olacaksınız. Uzman hocalarımız tarafından ders öncesi tabi tutulacağınız seviye belirleme sınavı ile İngilizce seviyeniz belirlenmektedir. Ardından size uygun günlerde ve saatlerde seviyenize uygun bir program hazırlanmaktadır. Seviye belirleme sınavı sonucun da tespit edilen eksikleriniz tamamlanmaktadır. Ayrıca eksik olan konuları tamamlamak için ek dersler oluşturulmaktadır. Ümraniye iş İngilizcesi kursun da İngilizce seviyenizin önemi yoktur. Çünkü Ümraniye İş İngilizce kursu ile istenilen seviyeye ulaşmanız sağlanacaktır. Ümraniye iş İngilizce kursunda alacağınız dersler günümüz teknolojisi kullanılarak dijital ortamlarda verilmektedir. İngilizce üzerinde uzmanlık yapmış tecrübelere sahip eğitmen kadromuz kursiyerlerin algılama şekline yönelik bir program uygulamaktadır.
İngilizce biliyorum ama konuşamıyorum diyerek kursumuza başvuran çok sayıda kursiyerimize bu konuda yardımcı olduk. Ana dili İngilizce olan eğitmenlerimiz ile pratik yaparak bu eksikliğin aşılmasını sağladık. Kurslarımızın bitiminde kursiyerlerimiz iyi derecede İngilizce konuşmaya, konuşulanı rahatlıkla anlamaya, İngilizce yazmaya ve İngilizce okumaya başladılar. Kendilerinden emin ve özgüvenle yaptıkları iş başvurularında diğerlerinin önüne geçmeyi başardılar. Ümraniye iş İngilizcesi kursu olarak sizlere istediğiniz seviyede İngilizce derslerini sunmaktayız. Sizleri hayal ettiğiniz İngilizce seviyesine ulaştırmaya garantisi veriyoruz. Öğretmenlerimizin verdiği ödevleri ve tekrarlarınızı yaptığınız takdirde İngilizcenizdeki değişime inanmayacaksınız. Kısa süre içerisinde İngilizcenin gelişecek. Eğitimlerimize devam ettiğiniz süre içerisinde de gelişmeye devam edecek.  

Ümraniye iş İngilizce kursu
olarak öğrencilerimizin başarılarıyla gururlanıyoruz. Ve her geçen gün başarılarımızı arttırarak devam ediyoruz. Yüzlerce öğrencimizi hayallerine ulaştırdık ve ulaştırmaya devam ediyoruz. Sizlerde Ümraniye İş İngilizcesi kursu ile başarılarınıza başarı katarak, hayallerinize ulaşmaya bir adım daha yakın olacaksınız. Bizlere iletişim adresimizden ulaşabilir ya da kursumuzu ziyaret ederek yakından görebilirsiniz. Ümraniye iş İngilizcesi kursuna gelerek derslerimizdeki titizliğimizi ve kaliteli eğitimimize şahit olabilirsiniz.