• 0216 316 16 48
  • info@ingilizcekursuumraniye.com

Ümraniye Konuşma Kursu ile İngilizceyi akıcı konuşun.

Ümraniye Konuşma Kursu ile İngilizceyi akıcı konuşun.

ümraniye ingilizce kursu ile akıcı bir şekilde ingilizce konuşma

Ümraniye İngilizce kursu ile İngilizce öğrenmek hayatınızın en büyük avantajı olacak. Sizlerinde bildiği gibi günümüzün en büyük problemlerinden biri İngilizceyi gramer de çok iyi bilen insanların konuşamıyor olmasıdır. Çünkü eğitim sistemimiz yalnızca ezberci bir eğitim almanızı ve pratik yapmanıza engeldir . Bu nedenle biz İngilizceyi yalnızca gramer ve ezber ağırlıklı öğretmekten kaçınıyoruz ve öğrencilerimize akıcı bir İngilizce konuşmaya ve mükemmel bir telaffuza sahip olma fırsatını sağlıyoruz . Globalleşen dünyada İngilizce bilmek ve konuşmak oldukça önem kazanan bir durumdur. Okul hayatınızda ya da iş hayatınızda sizleri diğerlerinden birkaç adım ileri taşınacak önemli bir fırsattır . Biz Ümraniye İngilizce kursu olarak bu fırsatı kaliteli ve uygun fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz. Ümraniye İngilizce konuşma kursunda ana dili İngilizce olan yabancı hocalarımız ile ders alma şansına sahipsiniz . Sizlere yüzde yüz konuşma garantisi sağlıyoruz.Akıcı anlaşılır ve güzel bir aksana sahip olmak istemez misiniz? O halde bizlere katılmalısınız çünkü verdiğimiz eğitimin eşsiz olduğunu göreceksiniz . Kursumuza gelerek eğitimlerini tamamlayan hiçbir bireyimiz pişmanlık yaşamadılar . Eğitimlerini tamamlayan bireylerimiz iş hayatlarında ve okullarında iyi derecede İngilizce konuşmaları sayesinde gözde olma fırsatını buldular . Sizleri bu fırsatlarımızdan yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Ümraniye İngilizce kursunda İngilizceyi dilin dört işlevini kullanarak öğretiyoruz . Bu dört işlev İngilizce konuşma, İngilizce yazma, İngilizce okuma ve İngilizce dinlemedir . Yalnızca çıkar amacı güderek eğitim veren diğer kurslar gibi yalnızca gramere ağırlık vermiyoruz. Bu dört işlevi öğretiyor ve etkin biçimde konuşmanızı sağlıyoruz . Bu sayede hem konuşabiliyor hem yazabiliyor hem okuyabilir hem de duyduğunuz aksanları yabancılık çekmeden anlayabiliyorsunuz. Hiçbir sorun yaşamadan İngilizceyi akıcı bir biçimde konuşmanızı sağlıyoruz . Mükemmel denecek kadar iyi bir dil bilgisine sahip olma fırsatını yakalıyorsunuz . Ümraniye İngilizce kursu yeniliklere ve gelişmeye açık olan bir kurstur. Ümraniye İngilizce kursu yalnızca İngilizce değil diğer birçok dilde eğitim vermektedir . Bu diller Almanca, İtalyanca, Fransızca, Rusça, Arapça vb. dillerdir. Ümraniye İngilizce kursunun amacı eğitim ve öğretime destek olmak ve kursiyerlerinin kendilerini geliştirmelerini sağlamaktır . Kursiyerlerin eğitimlerini eksiksiz biçimde alması için uzman bir kadro ile birlikte çalışmalarını sürdürmekte ve her geçen gün hızla gelişmektedir . Türk ve yabancı öğretmen kadrosu ile birlikte çalışıyor olmamız avantajlarımızdan yalnızca biridir . Türkiye’nin ve dünyanın en iyi okullarından mezun olmuş yetenekli öğretim kadrosuna sahibiz . Öğretim kadromuz Hacettepe Üniversitesi , Orta Doğu Teknik Üniversitesi , Yıldız Teknik Üniversitesi , Uludağ Üniversitesi , İstanbul Üniversitesi , Marmara Üniversitesi , Koç Üniversitesi , Galatasaray Üniversitesi , Yeditepe Üniversitesinden mezunlardır. Yabancı öğretmenlerimiz ise Cambridge Üniversitesi , Oxford Üniversitesi , Pensilvanya Üniversitesi , California Üniversitesi gibi üniversitelerden mezun olmuşlardır . Öğretmenlerimiz kendilerini alanlarında oldukça geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden kişilerdir . Bunun yanı sıra yetenekli, güler yüzlü, hoşgörülü ve anlayışlı kişilerdir. Öğrencinin yaşayabileceği sorunları bilir ve bu doğrultuda hareket ederler . Türk ve yabancı hocalarla konuşma konusunda mükemmelleşmenizi sağlamaktayız.

  Ümraniye İngilizce kursu ile eksiksiz ve benzersiz bir eğitim alma olanağını kaçırmayın. Hemen bizleri arayarak detaylı bilgi alabilir veya kursumuzu ziyaret ederek bizleri , öğretmenlerimizi ya da eğitim sistemimizi yakından gözlemleyebilirsiniz .Ümraniye de bu kadar uygun fiyatlı ve bu kalitede başka bir İngilizce kurs olmadığını iddia ediyor ve yüzde yüz başarıyı garanti ediyoruz .