• 0216 316 16 48
  • info@ingilizcekursuumraniye.com

Ümraniye Lise İngilizce Kursu

Ümraniye Lise İngilizce Kursu


ümraniye ingilizce kursu

Ümraniye lise İngilizcesi kursu 
kurulduğu günden bu yana daima başarıyı hedeflermiş ve kursiyerlerini başarıya ulaştırmış köklü bir dil kursudur . Ümraniye lise İngilizcesi kursu 2006 yılında kurulmuştur . Ve oldukça geniş bir bilgi birikimine sahiptir bu nedenle yüzde yüz başarı garantisi vermektedir . Ümraniye lise İngilizcesi kursu Dünya’nın ve  Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden mezun olmuş öğretmen kadrosuna sahiptir . Bu okullar  Hacettepe Üniversitesi  , Orta Doğu Teknik Üniversitesi  , Yıldız Teknik Üniversitesi , Uludağ Üniversitesi  , İstanbul Üniversitesi  , Marmara Üniversitesi  , Koç Üniversitesi , Galatasaray Üniversitesi  , Yeditepe Üniversitesi gibi okullardır. Yabancı öğretmenlerimiz ise Cambridge Üniversitesi  , Oxford Üniversitesi  , Pensilvanya Üniversitesi  , California Üniversitesi gibi üniversitelerden mezun olmuşlardır . Pedagojik formasyonlarını almış yetenekli , güler yüzlü , anlayışlı ve tecrübe sahibi kişilerdir . Öğretmen kadromuza oldukça güveniyor ve sizleri başarıya ulaştıracağını garanti ediyoruz . Uzman kadromuz lise eğitimini, öğrencilerimizin rahatlıkla anlayabileceği kalıcı bir eğitim olarak sunmaktadırlar . Bunun yanı sıra derslerde dilin dört işlevi kullanılmakta ve öğrenilmesi sağlanmaktadır . Bu dört işlev İngilizce yazma , İngilizce konuşma , İngilizce dinleme ve İngilizce okumadır . Bu işlevlerin öğrenilmesi sağlanarak siz değerli öğrencilerimizin İngilizceyi eksiksiz öğrenmesi amaçlanmaktadır . 
Kursumuza kayıt yaptırdığınız taktirde öğrencilerimizi bir seviye belirleme sınavına tabi tutuyoruz .  Bu sınavın amacı sizlerin eksikliklerini belirlemek  ve bu eksikliklerin giderilmesini sağlamaktır . Seviye belirleme sınavı yapmaktaki amacımız seviyenizi belirmek değildir çünkü istenilen seviyeye ulaşmanız öğretmenler ve kursumuz tarafında sağlanacaktır . Eksik konularınız belirlendikten sonra uzman kadromuz tarafından yalnızca size özel bir eğitim programı oluşturulur ve uygulanır  . Bu sayede eksiklikleriniz giderilir, daha hızlı ve daha çok bilgi almanız sağlanır . Öğrencilerimizin zamanları bizim için değerlidir bu nedenle kısa sürede daha fazla bilgi aktarımını amaçlar ve kalıcılığını sağlarız . Ümraniye Lise İngilizcesi Kursu’nda dersler toplu , birebir ve özel seklinde verilmektedir . Sizlerin tercihleriyle istediğiniz şekilde ders alabilirsiniz . Toplu dersler 6 ya da 12 kişilik sınıflarda , özel dersler 2 ya da 6 kişilik sınıflarda , birebir dersler ise öğrenci ve öğretmenin bulunduğu sınıflarda yapılmaktadır . Her ders şeklinde öğretmenler öğrencilerine eşit şekilde yaklaşır ve eşit şekilde ilgilenir . Ümraniye Lise İngilizcesi kursu güvenilir ve başarılı bir kurstur .Uzman kadromuzun oluşturduğu materyaller ve Oxford ,Cambridge yayınları derslerimizde kullanılarak öğrencilerin başarılı olmasını amaçlıyoruz .  Bu yayınlar dünyanın en yaygın kullanılan kaliteli ,öğretici yayınlardır . Uzman kadromuz tarafından oluşturulan materyaller ise bir kolaylıkla ve kalıcı biçimde öğrenmenizi sağlamaktadır . Bu materyaller başka hiç bir kurstan temin edilemez yalnızca Ümraniye Lise İngilizcesi kursuna özeldir .

   Günümüz de İngilizce öğrenmenin ve konuşabilmenin önemi oldukça büyüktür. Okulda derslerinde başarı olmak , ileride iyi bir meslek sahibi olmasını sağlamak amacıyla bir yardım alması şarttır .  Okullarda verilen eğitimler ise yetersizdir bu nedenle ek bir kurstan destek alınması gerekmektedir . Çoğu kurs ise yalnızca çıkar amacı güderek eğitimden uzak bir ders sunmaktadır . Öğrenci için yalnızca maddi ve manevi kayıplara sebep olur . Ümraniye İngilizce kursu ise yalnızca eğitim odaklı çalışmalarını sürdürmekte ve binlerce öğrencisini başarıya ulaştırmasıyla bilinmektedir . Başarıya ulaştırmış olduğu öğrencilerin  olması işini ne kadar iyi ve titizlikle yaptığının bir kanıtıdır . Ümraniye İngilizce kursunda dilin dört işlevi kullanılır ve bu işlevlerin öğrenciye aktarımı sağlanır . Bu dört işlev İngilizce okuma , İngilizce yazma , İngilizce konuşma ve İngilizce dinlemedir . Bu işlevleri öğrencinin öğrenmesi durumunda İngilizceyi mükemmel biçimde konuşabilir  ve anlayabilirsiniz .
 

Ümraniye lise İngilizce kursu
 , lise döneminde öğrencilerin başarılı bir eğitim hayatına sahip olmaları için önemli bir fırsattır. Liseden mezun olan öğrencilerimiz lys 5 yani dil sınavında yüksek notlar alarak ülkemizin en iyi üniversitelerinde yabancı dil bölümlerinde okuma fırsatı yakalayabilirler . Bu sayede günümüzün en çok kullanılan dili olan İngilizceye sahip olabilir ve ileride zorluk çekmeden meslek edinebilirler . Sizlerde uygun fiyatlarımızdan ve kaliteli eğitimimizden yararlanın ve geleceğiniz için önemli bir adım atın . Sınıfınızda ya da okulunuzda İngilizcede en iyi olun . 

Ümraniye Lise İngilizcesi kursu
 Ümraniye semtinde bulunmaktadır ve 2006 yılından bu güne eğitimlerini sürdürmektedir . 10 yılı aşkın süredir eğitimlerini sürdüren İngilizce kursu oldukça köklü bir dil kursudur. Ümraniye Lise İngilizce kursunun internet sitesini ziyaret ederek bizlere ulaşabilirsiniz . İletişim numaramızı İnternetten alabilir ve bizleri arayabilirsiniz . Ya da kursumuzu ziyaret ederek öğretmenlerimizi ve kursumuzu yakından tanıyabilir fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz . Sizler de bizlere katılın ve Ümraniye İngilizce kurusundan eğitim aldıkları için asla pişmanlık duymayan öğrencilerimizden biri olma fırsatını yakalayın .