• 0216 316 16 48
  • info@ingilizcekursuumraniye.com

Ümraniye LYS-5 Kursu ile sizleri LYS-5 Sınavına Hazırlıyoruz.

Ümraniye LYS-5 Kursu ile sizleri LYS-5 Sınavına Hazırlıyoruz.

      
ümraniye ingilizce kursu lys-5 sınavı

  LYS5 Kursu Ümraniye’de benzeri olmayan bir eğitim verilmektedir . Sizlerin de bildiği gibi günümüzde İngilizce bilmek önemli bir ayrıcalıktır . 2006 yılından bu yana eğitimlerine devam etmekte olan dil kursumuz bir çok öğrenciyi LYS5 sınavında başarıya ulaştırmış ve iyi üniversitelerde eğitim almalarını sağlamıştır . Uzman bir kadro ile sizleri bu sınava hazırlıyoruz . Derslerde sınava yönelik metotlar veriliyor, süreyi iyi kullanmanız için iyi bir eğitim sunuluyor . Uzman kadromuz Ülkemizin ya da Dünya’nın en iyi üniversitelerinden mezun olmuş ve pedagojik formasyonlarını almış kişilerdir. Hacettepe Üniversitesi , Orta Doğu Teknik Üniversitesi , Yıldız Teknik Üniversitesi , Uludağ Üniversitesi , İstanbul Üniversitesi , Marmara Üniversitesi , Koç Üniversitesi , Galatasaray Üniversitesi , Yeditepe Üniversitesinden mezunlardır. Yabancı öğretmenlerimiz ise Cambridge Üniversitesi , Oxford Üniversitesi , Pensilvanya Üniversitesi , California Üniversitesi gibi üniversitelerden mezun olmuşlardır.

  
   Lise öğrencileri için eğitimde İngilizce çok önemsenmemektedir. İlk sene yabancı dil eğitimi verilirken daha sonra alan tercihi yapan öğrenciler İngilizce eğitimleri yarım kalmakta ve İngilizce bilgisi olmayan öğrenciler yetiştirilmektedir. Üniversite sınavına katıldıklarında dil sınavında zorlanan öğrencileri yoğun tempoda çalışması gerekiyor. Öğrenci hem yeni bil dil öğrenirken hem de üniversite sınavına katılmak zorunda kalıyor. İngilizce kursu Ümraniye de gelen her öğrencimizi bilgilendirmek bizim görevimiz olmaktadır. LYS-5 sınavı belirli taktik içeren ve kelime bilgisinin de ölçüldüğü ve gramer uygunluğunun da ölçüldüğü bir sınavıdır. Ümraniye İngilizce kursu olarak öğrencilerimize bu sınavda başarılı olmalarını sağlıyoruz.

    Lise birinci sınıftan itibaren sınava hazırlık yapan ve genel yabancı dil eğitimi alan öğrenciler sınavında başarılı olabilme şansını yakalıyor .Çünkü yabancı dil sınavına zaten hazırlanan öğrenci son senesinde LYS ve YGS`ye çalışmak için daha çok enerjisi ve zamanı harcayacaktır . Sınavlarda başarı isteyen ve başarılı olan öğrencilerin hepsi bu uygulamayı yapmaktır. İngilizce Kursu Ümraniye’ye gelen öğrencilerimizi sınavlara hazırlamaktayız. Sizde benzersiz bir eğitim almak ve sınavlarda başarılı olmak istiyorsanız bizlere katılmalı ve kursumuzda eğitim almalısınız . Üniversite sınavına hazırlanmak bilgi ve disiplin istemektedir .LYS Kursu Ümraniye de Yabancı dil öğrenmek  ve bunu geliştirmek uzman eğitmenler ile birlikte sağlanmaktadır . Her öğrencinin bir hayali vardır ve bu hayali gerçekleştirmek için de ülkemizde yapılan sınavların bir çoğunu aşamalı olarak geçmesi gerekmektedir. Üniversite sınavına hazırlanırken istediğiniz bölümde LYS-5 sınavına katılmanız gerekebilir . Bu sınavdan başarı sağlayan her öğrenci üniversitede güzel bir bölüm kazanabilir. LYS-5 sınavı dil yeterliliğini belirten bir alandır. Bu nedenle LYS-5 sınavına katılmadan önce YGS sınavına katılmanız gerekir. Yeterli puana ulaştığınızda LYS-5 sınavına katılmaya aday olursunuz. LYS-5 sınavında ingilizce, almanca, fransızca olmak üzere dil sınavına katılabilirsiniz. Sınav süresi 120 dakikadır. Soru adedi 80 tanedir. Dil sınavda kelime bilgisi çok önemlidir. İngilizce kursu Ümraniye olarak tüm sınav stratejilerini uzman eğitmenlerimiz ile sizlere öğretmekteyiz. Alanlarında deneyimli eğitimcilerimiz ile LYS-5 sınavında başarılı olan öğrenciler yetiştirmekteyiz. Öğrencilerimizin hepsi eğitimlerimiz ile başarılı olmuşlar ve olacaklardır. Sizlere bu başarıyı göstermek ve eğitime verdiğimiz önemi görmeniz için sizleri kursumuza davet ediyor ve fırsatlarımızdan yararlanmanızı öneriyoruz. Sınavda sorulan sorulara benzer çalışmalar ile öğrencilerimizi başarıya yöneltmekteyiz.

 LYS5 Kursu
Ümraniye  ile öğrencilerimiz ile birlikte hayalleri gerçekleştirmek için çalışmaktayız. Öğrencilerimizi hayallerine kavuşturmak için her geçen gün kendimizi geliştirmekte ve deneyimlerimizi arttırmaktayız . Kursumuza gelerek eğitimlerimiz ve uygun fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Ya da bizlere telefon numaramızdan ulaşarak eğitim fırsatlarımız ve kampanyalarımızla alakalı istediğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.