• 0216 316 16 48
  • info@ingilizcekursuumraniye.com

Ümraniye Misyon Koruma Kursu

Ümraniye Misyon Koruma Kursu
Ümraniye Misyon koruma kursu
 Ümraniye semtinde bulunmaktadır . 2006 yılından bu güne hizmetini titizlikle sürdürmektedir . 10 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübelerini kursiyerlerine aktarmakta ve başarılı sonuçlar elde etmektedir . Misyon koruma sınavına ve diğer sınavlara Ümraniye misyon koruma kursundan yardım alarak giren binlerce öğrencimiz iyi dereceler alarak başarıya ulaşmıştır .  Ümraniye misyon koruma kursu yüzde yüz başarıyı garanti etmektedir . Kendinden emin, yetenekli ,güler yüzlü , kibar ve anlayışlı bir öğretmen kadrosu ile birlikte çalışmaktadır . Öğretmen kadrosu Dünya’nın ve Türkiye’nin en iyi Üniversitelerinden mezun ve pedagojik formasyonlarını almış eğitmenlerdir . Bu üniversiteler Hacettepe Üniversitesi  , Orta Doğu Teknik Üniversitesi  , Yıldız Teknik Üniversitesi , Uludağ Üniversitesi  , İstanbul Üniversitesi  , Marmara Üniversitesi  , Koç Üniversitesi , Galatasaray Üniversitesi  , Yeditepe Üniversitesi gibi okullardır. Yabancı öğretmenlerimiz ise Cambridge Üniversitesi  , Oxford Üniversitesi  , Pensilvanya Üniversitesi  , California Üniversitesi gibi üniversitelerdir . 
Misyon koruma sınavı emniyet müdürlüğü’nün kendi bünyesinde ki polis memurları ve polis amirleri için sınav düzenleyerek yurt dışında bulunan Türk Büyükelçilikleri’ne, Başkonsoloslukları’na veya Daimi Temsilcilikleri’ne kendi personelini geçici olarak görevlendirdiği sınava verilen isimdir. 

Misyon koruma sınavı belli şartları taşıyan polis memurları ve polis amirlerinin sınava girerek sınavı kazanmaları sonucunda emniyet genel müdürlüğünün koymuş olduğu kıstasları geçerek sınav tamamlanmış olur. Sınavı kazanarak atandığı ülkeye giden emniyet personeli görev yaptığı süre boyunca bulundukları ülkedeki Türkiye’ ye ait Büyük elçilikleri ve Büyük elçiyi korumakla görevlendirilir . Son yapılan değişikliklerle misyon koruma sınavı 2 aşamadan oluşmaktadır bunlar yazılı sınav ve mülakattır bu 2 aşamada da başarılı olan personeller yurt dışına gitmeye hak kazanırlar. Sınavda adaylara, amir ve memur ayrı ayrı olmak üzere çoktan seçmeli toplam 100 sorudan oluşan bir test uygulanacaktır. Testlerdeki soruların konulara göre dağılımı aşağıdaki şekilde olacak; her sorunun puan değeri aynı olmak üzere, yüz (100) tam puan değerlendirme yapılacaktır. Misyon koruma sınavında ;İnsan Hakları (%10) , Anayasa ve İdare Hukuku (%10), Polisi ilgilendiren mevzuat (%20) , Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi (%10), Protokol Bilgisi (%5), Silah Bilgisi (%10),Güncel ve Kültürel Konular (%20) ,Yabancı Dil (Almanca/Fransızca/İngilizce (%15) gibi konularda bilgi sahibi olmanız istenmektedir . 

Ümraniye Misyon Koruma Kursu
 yeterli donanıma ve bilgi birikimine sahiptir . Bu nedenle siz değerli kursiyerlerimizi yüzde yüz başarıya ulaştırma garantisi vermektedir . Öğretmenlerimizin verdiği ödevleri ve tekrarlarınızı düzenli olarak yaptığınız taktirde bu sınavda başarısız olma olasılığınız çok düşüktür . Biz Ümraniye misyon koruma kursu olarak sizlere dilin 4 işlevini barındıran bir ders içeriği uygulamaktayız . Bu ders içeriği ve işlevi İngilizce yazma , İngilizce dinleme , İngilizce okuma ve İngilizce konuşmadır . Bu işlevler verilerek dilde hakim olmanız ve eksiksiz bilgi birikimine sahip olmanız amaçlanmaktadır . Derslerimizi almaya başladıktan itibaren konuşulanları anlamaya ve rahatlıkla konuşmaya başlayacaksınız . Sınıflarımızın günümüz teknolojik donanımına sahiptir. Kullandığımız kitaplar Oxford ve Cambridge gibi dünyaca bilinen orijinal kitaplardır . Ayrıca uzman kadromuzun da oluşturmuş olduğu öğrencilerimizin İngilizce bilgi seviyesine yönelik materyaller kullanılmaktadır . Ve bu materyaller kurumumuz dışında ulaşamayacağız materyallerdir . Kursumuza kayıt yaptırdığınız taktirde sizleri bir seviye belirleme sınavına alıyor İngilizce bilginizi ve eksik olan konularınızı belirliyor ve bu doğrultuda etüt dersleri ile konularınız tamamlıyor , başarılı olmanızı sağlıyoruz . Bizim için hangi İngilizce seviyesinde olduğunuzun bir önemi yoktur zaten istediğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz İngilizce seviyesine ulaşmanız sağlanacaktır . Bunun yanı sıra eğer yabancı hocalarla pratik yapmak ve anadil seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmak isterseniz yabancı uyruklu öğretmenlerimiz ile yapacağınız dersler sayesinde ileri seviyede bir yabancı dil seviyesine sahip olursunuz. Eğer bizlere katılmak ve eşsiz fırsat ve kampanyalarımızdan yararlanmak anadil seviyesinde İngilizce bilmek ve konuşmak istiyorsunuz irtibat numaramız dan bizlere ulaşabilir, fiyatlar ya da dersler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz .