• 0216 316 16 48
  • info@ingilizcekursuumraniye.com

ümraniye ortaokul ingilizcesi

ümraniye ortaokul ingilizcesi


ümraniye ingilizce kursu ortaokul ingilizcesi

Ümraniye Ortaokul İngilizce
Kursumuz on yıldır Ümraniye de hizmetinizde bulunmaktadır.
Ortaokul İngilizcesi programlarımız Milli Eğitimin Ortaokullar için hazırlamış oldukları programlara göre düzenlenmektedir. İngilizce nin ana öğeleri olan okuma, yazma, konuşma, dinleme yetileri ni geliştirirken okul müfredatına göre de ayrı programlar oluşturulmaktadır.
Öğretmen Kadromuz Türkiye’nin  En iyi Üniversitelerinden ilgili bölümlerinden ( Eğitim Fakülteleri, Dil Edebiyat Fakülteleri) mezun olmuş uzman eğitimcilerdir.
Türk Eğitmenlerin Yanı sıra Yabancı eğitmenlerimizde Eğitim Kadromuzun İçinde yer almaktadır. Bu Öğretmenlerimiz de Ülkelerinin en prestijli ve en elit Üniversitelerinden dereceyle mezun olmuş uzman eğitmenlerdir.
Ümraniye Ortaokul İngilizce Kursu ile kursiyerlerimize ortaokul İngilizcesi programlarını sunarken eğitim kadromuz   Güleryüzlü, sevecen, sorumluluk sahibi ve ders aktarımların da branşlarında en üst seviyeye gelmiş uzman eğitimcilerden oluşmaktadır.
Ortaokul kısmı eğitim ve öğretim de ilkokul kısmından sonra gelen ilk aşamadır. Öğrenciler temel düzeyde eğitim aldıkları için bu yaş gurubunda eğitim ve öğretim sanılanın aksine daha kolaydır. Ağaç yaşken eğilir sözü dikkate alındığında İngilizce de ki temel beceriler bu yaş gurubuna uzman ve tecrübeli eğitmenler sayesinde daha rahat bir şekilde aktarım yapılabilir. Ümraniye İngilizce Kursumuzda öğretmenlerimiz öğrencilerimiz için ilk etapta seviye tespit sınavı uygulamaktadırlar. Çıkan Sonuca göre öğrencilerimizin seviyelerine uygun sınıflar oluşturulmaktadır. Oluşturulan bu sınıflara seviye tespit sınavları sonuçlarına göre öğrencilerimiz yerleştirilmektedirler. Öğrenciler arasında seviye farkını gidermek amacıyla uygulanan bu sistem çok faydalı olmuştur. Hem aradaki eksikliklerin belirlenebilmesi hem de haksız rekabetin önüne geçilebilmesi için faydalı ve gerekli bir metottur.  Kursumuzdaki eğitimcilerimiz belirledikleri bu sınıflar da hemen hemen eşit seviyede olan öğrenciler için Eylül ayından okul bitimine  Haziran ayına kadar takribi dokuz aylık yıllık bir  plan hazırlarlar. Bu Plan Öncelikle devlet okullarında ki ortaokullar için hazırlanmış olan İngilizce yıllık plan ve programla örtüşmektedir. Ayrıca Kurumumuz Milli Eğitime Bağlı Bir kurum olduğundan  dolayı Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliğine uygun olarak hazırlanmış İngilizce yıllık plan ve programlarını da kullanmaktadır. Bunları uygulayan öğretmenlerimiz yaz aylarında haziran ayından eylül ayına kadar hizmet içi eğitime tabi tutulmaktadırlar. Bu programların hazırlanması ve oluşturulması ciddi ve uzun soluklu bir kollektif çalışmanın sonucudur. Bunları hazırlayan ve oluşturan eğitmenlerimiz sadece bunları hazır bir program ve müfredat olarak oluşturmanın yanı sıra titizlikle çalışarak özel bir eğitim modeli meydana getirmektedirler.
İngilizce öğrenmenin artık bir hobi olmaktan çıkıp zaruriyet haline geldiği günümüzde kursumuzun personelleri ve eğitim kadromuz öğrencilerimize ayrıca rehberlik hizmeti de yapmaktadırlar. Bu Rehberlik hizmeti birebir veya gurup hallinde de olmaktadır.  Öğrencilerimizin gereksinimleri göz önüne alınarak her bir birey için ayrıntılı dökümanlar hazırlanarak A dan Z ye çok kapsamlı bir analiz programı da oluşturulmaktadır.
Ümraniye İngilizce Kursumuz da Ortaokul Öğrencilerimiz hem Okullarında İngilizce notlarında gözle görülür bir yükselme ve iyileşme görmektedir. Hem de İngilizce de dilbilgisi , kelime bilgisin de A1 ve A2 seviyelerine ulaşabilmektedirler. Kursumuz Öğrencileri yıllık dönem de Dokuz aylık süre zarfında derslerine devam mecburiyetine tabidirler. Kurumumuz özel bir kurum olmasına rağmen Milli Eğitime de tabi olduğundan yarı özel bir kurum konumuna tabidir. Bundan dolayı dersler de tüm saatlerin yüzde yetmiş oranında devam mecburiyeti bulunmaktadır. Bu devam Mecburiyetine uymayıp tüm dönem de Yüzde yetmiş ten fazla devamsızlık yapan öğrencilerin Kurumla İlişkileri kesilip sertifika da almaları engellenmektedir. Kursumuz Öğrencilerinin Okullarında ki sınavlarından önce de özel etüt programları uygulamaktayız. Bu Özel Etüt Programlarımız genelde  Kişiye özel Olarak uygulanmaktadır. Aynı seviyede ya da aynı okul ve sınıfta bulunan öğrenciler için ise özel ya da özel guruplar da yapılmaktadır. Bu Özel Guruplarımız ise ikili, üçlü, maksimum beş kişilik guruplardan oluşur. U düzeni de Yapılarak Eğitmenlerimiz yüz yüze teması da sağlayarak Öğrencilerimizin hangi konular da eksik olduklarını tespit noktasında kesin bir olguya sahip olurlar.  Böylece kurs öğrencileri hem özel ,kişisel hem de gurup ,toplu dersin zevkine vararak kişisel gelişimlerine de katkı sağlarlar.