• 0216 316 16 48
  • info@ingilizcekursuumraniye.com

Ümraniye PROFICIENCY İngilizce kursuyla sınıf atlayın.

Ümraniye PROFICIENCY İngilizce kursuyla sınıf atlayın.

ümraniye ingilizce kursunda proficiency sınavına hazırlık kursu


Ümraniye İngilizce Proficiency dil kursu
( Hazırlık atlama kursu ) öğrencilerimizin hazırlığı muaf olarak geçmesi için hazırlanmış bir kurstur. Proficiency sınavı şirketler ve üniversiteler tarafından yapılır. Ülkemizde bazı üniversitelerimizde hazırlık atlama derecesi olarak TOEFL sonuçları kabul görülürken, bazı üniversitelerimiz kendi bünyelerinde seviye belirleme sınavı yapar ve buna göre öğrencileri İngilizce hazırlık sınıflarına kabul eder ya da öğrencinin İngilizce hazırlık sınıfına ihtiyacı olmadığını düşünerek, bu kademeyi geçmesine ve İngilizce sınavlarından muafiyetine karar verirler.Üniversiteler tarafından yapılan Proficiency sınavının amacı öğrencinin hazırlık sınıfını okumadan derslerine doğrudan devam edip edemeyeceğini belirlemektir.Eğer hazırlık sınıfı okunmuş ise yine bu sınavın amacı öğrencinin yeterliliğini ölçerek sınavı başarı ile  tamamlayıp tamamlamadığını ölçmektir.Zaman kaybetmeden hazırlık sınavını geçmek ve bir yıl gibi uzun bir süreyi boşa heba etmek istemeyen öğrenciler profesyonel bir kurum ya da kuruştan destek almalıdırlar.Ümraniye İngilizce Proficiency dil kursu olarak sizlere destek verebilecek Ümraniye de en iyi kurs olarak eğitim vermekteyiz.   Üniversite hazırlık atlama sınavlarının ne zaman yapılacağına kurumlar kedileri karar vermektedirler. ÖSYM tarafından yapılan yerleştirme süreci sonuçları açıklandıktan sonra, her üniversite kendi sınav tarihini açıklar. Sınavlar genellikle Eylül ayının 3. haftası ile Ekim ayının 2. haftası arasında uygulanmaktadır. Proficiency ( hazırlık atlama ) sınav içeriği üniversiteden üniversiteye değişikli göstermektedir. Sınav dil bilgisi ( Grammer) ,Kelime bilgisi ( Vocabulary ) , Okuduğunu anlama bilgisi (Reading Comprehension ) ,Yazma bilgisi (Essay ) ve Dinlediğini  anlama bilgisi (Listening Comprehension) bölümlerini kapsamaktadır. Üniversiteler tarafından uygulanan sınav bu bölümlerin yeterliliği ölçmek amacıyla yapılmaktadır ve yapılmaya devam edecektir.
Ümraniye İngilizce Proficiency dil kursu 10  yılı aşkın tecrübelerini öğrencileriyle paylaşarak hazırlık eğitimini geçmenizi sağlamaktadır.2006 yılında Engin Hilmi KİBAR tarafından kurulan kursumuza katılan birçok öğrencimizin hazırlık eğitimini geçmesi sağlanmıştır.Hazırlık sınavını geçen öğrencilerimiz bölümlerine devam ederek zaman kaybı olmaksızın eğitimlerine devam etmişlerdir.Uygun fiyatıyla ve kaliteli eğitimiyle Ümraniye de ilk ve tek dil kursudur.Ümraniye İngilizce Proficiency dil kursu cüzi fiyatlarıyla Ümraniye semtinde oldukça rağbet gören bir kurstur.Uygun fiyatlı oluşunun yanı sıra alınacak eğitim seviyesi ve kalitesi kursiyerlerimiz için oldukça önemlidir. Ümraniye İngilizce Proficiency dil kursu oldukça başarılı bir eğitim kadrosuna sahiptir.Kursumuz , dünyanın ve ülkemizin en iyi üniversitelerinden mezun olan uzman bir öğretim kadrosuna sahip Ümraniye'nin en iyi kursudur.Öğretim kadromuz mezun oldukları üniversitelerde pedagojik formasyonlarını almış alanlarında uzman, yetenekli ve tecrübeli öğretim görevlileridir. Genç - dinamik öğretim kadromuz ülkemizin ve dünyanın bilinen en iyi üniversiteleri ;Marmara üniversitesi ,Boğaziçi üniversitesi , Hacettepe üniversitesi, Cambridge Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi gibi okullardan mezun olmuş ve uzmanlık alanları yabancı dil olan eğitmenlerdir. Ümraniye İngilizce proficiency dil kursu olarak öğrencilerimize kattığımız değerleri ve bilgileri belirgin biçimde artırmayı  amaçlamaktayız ve bu amaçla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Amacımız öğrencilerimizi başarılı bir eğitim dönemi sunarak sınavlardan güzel sonuçlar almasını sağlamaktır. Bu amaçla öğretim kadromuzu titizlikle oluşturmuş bulunmaktayız.Başarıya ulaşmada en önemli etkenlerden biri öğretmenin bilgiyi doğru şekilde aktarmasıdır.Ümraniye İngilizce Proficiency dil kursu öğretim kadrosunun geliştirmiş olduğu öğrencinin algısına yönelik eğitim sistemiyle profesyonel bir eğitim sunarak başarı sağlanmasını amaçlamaktayız. Ümraniye
İngilizce Proficiency dil kursu
öğretim kadrosu ders saatleri içerisinde dilin dört bölümünü etkili biçimci kullanarak  dilin öğrenilmesi sağlanır.Bu bölümler İngilizce okuma ,İngilizce yazma , İngilizce dinleme , İngilizce konuşmadan oluşur. Ders saatleri içerisinde bu eğitim sayesinde akıcı bir konuşmaya, dinlediğinizde rahatlıkla anlayabileceğiniz, okuyabileceğiniz ve yazabileceğiniz bir İngilizceye sahip olursunuz. Ümraniye İngilizce Proficiency dil kursumuz sayesinde öğreneceğiniz ileri seviye İngilizce ile hazırlık sınavını rahatlıkla geçebilirsiniz.Ümraniye İngilizce proficiency dil kursunda bire bir, özel veya toplu sınıflarda eğitim almanız sağlanmaktadır. Özel derslerimiz 4 - 6 kişilik sınıflarda ,toplu derslerimiz 6- 12 kişilik sınıflarda , bire bir derslerimiz ise yalnızca hocanın ve öğrencinin bulunduğu sınıflarda yapılmaktadır.Ümraniye İngilizce Proficiency dil kursuna gelerek alacağınız eğitimlerde günümüz teknolojisi kullanılarak eğitim verilmektedir. Ayrıca sınava yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Uzman kadromuzun geliştirmiş olduğu sınav tekniklerini öğrenme fırsatı bularak sınavda daha başarılı olmanız sağlanmaktadır.Ayrıca yine uzman kadromuzun geliştirmiş olduğu süre kullanım metotları öğrenciye aktarılarak sınavda öğrencinin süre sıkıntısı çekmemesi amaçlanmaktadır. Ümraniye İngilizce proficiency dil kursunda öğrencinin stressiz ve süre sıkıntısı çekmeden bir sınav geçirmesi sağlanmaktadır. Bunun için eğitim kadromuzun sık sık uyguladığı ara sınavlar sayesinde sınav stresini yenmeniz ve süreyi etkili bir biçimde kullanmanız amaçlanmaktadır.
 Ümraniye İngilizce

Proficiency dil kursumuza
kayıt yaptırdığınızda sizlere bir seviye belirleme sınavı uygulanmaktadır. Hangi seviyede olduğunuzun bir önemi yoktur zaten istenilen seviyeye ulaşmanız sağlanacaktır. Seviye belirleme sınavının amacı eksik konularınız belirlenmesidir. Ümraniye İngilizce Proficiency dil kursunda olacağınız seviye belirleme sınavı ile eksik konularınız belirlenir ve eksiklik konuların giderilmesine yönelik bir çalışma programı hazırlanır.Uzaman kadromuzun hazırlamış olduğu bu çalışma programı sayesinde eksik konularınızın tamamlanması amacı ile ek dersler uygulanmaktadır.Örneğin ; kelime eksiğiniz varsa ek derslerde kelime eksikliğiniz giderilir.
Bunun yanı sıra yabancı hocalarımızın yardımıyla speaking yapma fırsatı bularak kendinizi rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir dil kullanımına sahip olursunuz.Ümraniye İngilizce Proficiency dil kursunda hazırlık sınavını stressiz ,süre sıkıntısı çekmeden geçmeniz sağlanacaktır. Sizlerinde bildiği gibi İngilizcenin önemi globalleşen dünyamıza oldukça büyüktür. Her bireyin kendini ifade edebilecek şekilde İngilizce bilmesi kariyerinde ve eğitim hayatında bir adım önde olmasını sağlayacaktır.Ümraniye İngilizce Proficiency dil kursu ile yalnızca sınavı geçme odaklı değil hayatınızın diğer alanlarında kullanabileceğiniz bir dile sahip olmanız sağlanır.Üniversite hayatınız bittikten sonra herhangi bir iş başvurusunda İngilizce bilgisinin yeterliliği ölçülmektedir.Ümraniye İngilizce Proficiency dil kursunda alacağınız eğitimde ezberden uzak kalıcı ve kaliteli bir eğitim alırsınız yani hazırlık sınavını yani sıra ileride iş hayatınızda yada günlük hayatınızda kullanabileceğiniz bir İngilizceye  sahip olursunuz. İleride asla pişmanlık duymayacağınız bir eğitim alarak iş hayatınızda bir numara olma fırsatını yakalarsınız. İngilizce, dünya üzerinde 1,8 milyar insan tarafından konuşulur . İngilizce ana dili farklı olan insanların konuştuğu küresel ortak dildir. Sizlerde Ümraniye İngilizce Proficiency dil kursuna gelerek hem rahatlıkla hazırlık sınavını geçebilir hem de çekinmeden güvenle İngilizce konuşabilirsiniz.İngilizce günümüzde birçok meslekte gereklilik haline gelmiştir. İstanbul un Ümraniye semtinde bulunan Ümraniye İngilizce Proficiency dil kursumuz gelişime ve değişime önem veren bir kurstur ve öğrencilerini hedeflerine hayallerine yani başarıya ulaştırmayı misyon edinmiştir. İngilizce muafiyet sınavı, Proficiency kurs fiyatları, kursiyerlerimize özel indirimli proficiency kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizi arayabilir, kursumuzu ziyaret ederek eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Proficiency ( Hazırlık Atlama ) Kursları ücretleri, fiyat indirimleri ve kampanyaları hakkında en iyi ve doğru bilgiye Ümraniye İngilizce Proficiency dil kursundan alabilirsiniz. Ümraniye İngilizce Proficiency dil kursu iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak kursumuzu ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.