• 0216 316 16 48
  • info@ingilizcekursuumraniye.com

Ümraniye TOEFL Kursunda TOEFL sınavına hazırlıyoruz

Ümraniye TOEFL Kursunda TOEFL sınavına hazırlıyoruz


ümraniye ingilizce kursu ile toefl sınavına hazırlanın

Ümraniye İngilizce TOEFL
dil kursu,  Ümraniye’ de hizmet vermekte olan köklü bir dil kursudur. 2006’da kurulan kursumuz birçok dilde eğitim ve öğretim sağlamaktadır. TOEFL sınavında başarı sağlamanızda yardımcı olacak ilk ve tek dil kursudur.2006 dan bu yana bir çok öğrenciyi başarıya ulaştırmış. Ümraniye İngilizce TEOFL dil kursu bu başarılarına devam etmek amacıyla titiz bir çalışma sürdürmektedir. Ülkemizin ve Dünya’nın en iyi ve en başarılı okulları olan Harvard University ,University of Cambridge , Stanford university ,Marmara Üniversite ‘ si , Boğaziçi Üniversite’si  ,İstanbul Üniversite’si gibi  okullardan mezun olmuş öğretmen kadromuza sahibiz. Aynı zamanda öğretmenlerimizin hepsi pedagojik formasyonlarını almış bulunmaktadır. Öğretmen kadromuz öğrenme teknikleri geliştirerek öğrenmenin daha kolay ve kalıcı olmasını sağlamışlardır. Ümraniye İngilizce TOEFL dil kursunun sahip olduğu öğretmenler alanlarında kendileri oldukça geliştirmiştir.

Sizlerin de bildiği üzere dil öğrenmenin en önemli şartı iyi bir öğretmenden etkili metotlar alarak öğrenmektir. Öğretmen kadromuzun geliştirmiş olduğu teknikler ile öğrendiklerinizin ezberden uzak, kalıcı olması amaçlanır. Bununla birlikte öğretmenlerimiz dilin dört işlevini kullanarak eğitim verir. Bu ilkeler İngilizce dinleme, İngilizce yazma, İngilizce okuma ve İngilizce konuşmadan oluşur. Ümraniye İngilizce TOEFL dil kursuna gelerek İngilizce öğrenmeyi amaçlayan bir öğrenci bu dört ilkeyi öğrenir ve etkili bir biçimde kullanabilir. Bunun yanı sıra dersler sırasında her hangi birinin eksikliği öğretmenlerimiz tarafından fark edilir ise hemen ek ders veya etüt uygulanarak öğrencinin bilgisi tamamlanır. Örneğin ; öğrenci konuşma konusunda bir sorun yaşıyor ise yabancı hocalarımız ile yapacakları ek dersler sayesinde eksikler  tamamlanarak öğrencinin rahatlıkla İngilizce konuşması sağlanır. Öğrencinin kelime eksiği var ise uzman kadromuzun oluşturduğu sınavda çıkma olasılığı yüksek olan kelimeler belirlenerek öğrencinin kelimeleri öğrenmesi sağlanır.
TOEFL dil sınavı açılımı Test of English as a Foreign Language dır. Türkçe açılımı ise Yabancı Dil Olarak İngilizce Sınavı. Bu sınav Amerikan İngilizcesini standart biçimde anlayabilme ve konuşabilme yeteneğini ölçmektedir . Amerika’da Educational Testing Services  tarafından düzenlenen bu sınav yılda birkaç kez yapılmaktadır. Ümraniye İngilizce TOEFL dil kursunda öğretmenleriminiz sınava yönelik çalışmalar yapmaktadır. Kursumuza başvuru yapan kursiyerlerimize  öğretmenlerimiz tarafından seviye belirleme adı altında yapılan sınavla İngilizce bilginiz ölçülür. Bu sayede İngilizce seviyenize uygun bir program uygulanır. Ümraniye İngilizce TOEFL dil kursunda iseniz İngilizce seviyenizin bir önemi yoktur çünkü istenilen seviyeye ulaşmanız sağlanacaktır. Seviyenize uygun, müfredata paralel yapılan derslerde sınava yönelik çıkmış veya çıkma olasılığı yüksek olan soru tarzları baz alınarak soru çözümleri yapılır ve sınavda başarıya ulaşmanız sağlanır. TOEFL sınavı İngilizce üniversite seviyesinde anlamanızı ve kullanmanızı ölçmektedir. Dünya çapında 30 milyondan fazla insan bu sınava girmiştir ve bir çoğu başarı sağlayamamıştır. Bunun sebebi sınava yönelik çalışma tekniklerinin eksikliğidir. Ümraniye İngilizce TOEFL dil kursu olarak bu eksiklikleri tamamlıyoruz ve sizi sınava hazırlıyoruz. Bir yüksek öğrenim kurumunda eğitim almak isteyen öğrenciler, İngilizce dili öğrenim programına kabul edilenler ve edilmeyenler, burs ve sertifika adayları, ilerlemelerini izlemek isteyen İngilizce dili öğrencileri, vize başvurusu yapan öğrenciler ve işçiler TOEFL sınavına girerler. Neden başka bir sınav yerine TOEFL sınavına girmeliyim diye sorabilirsiniz. TOEFL sınavı en uygun sınavdır, en çok kabul edilen sınavdır, en doğru şekilde değerlendirilen sınavdır ve TOEFL sınavı dünya çapında en çok duyulan sınavdır. 130 ülkede bulunan 9.000'den fazla üniversite, kurum, kolej TOEFL sınavı puanlarını kabul edilmektedir.

 Ümraniye İngilizce TOEFL dil sınavı olarak sizleri bu sınava hazırlıyor ve başarılı olmanızı sağlıyoruz. Sınav süresi yaklaşık olarak 4 saat 30 dakika sürmektedir. TOEFL sınavı dört bölümden oluşmaktadır. Listening, Speaking, writing, reading bölümlerinden başarı sağlamanız istenmektedir. Reading bölümünde süre verilen parçanın uzunluğuna göre  60 veya 80 dakika sürmektedir. Listening bölümünde süre dinlenilen parçanın uzunluğuna göre 60 veya 90 dakika sürmektedir. Ayrıca dinleme yapılırken not almak serbesttir. Speaking bölümünde verilen süre yaklaşık 20 dakikadır ve not almak serbesttir. Adaylardan genel olarak 60 saniye süren 6 konuşma yapmaları istenmektedir. İlk 2 soru bağımsız bir konu hakkında düşünüp 60 saniye konuşmadan oluşmaktadır. Sonra ki 2 soruda adaylardan 75 veya 100 kelimelik bir metni okuyup onun hakkında 60 saniye konuşmaları istenmektedir. Diğer 2 soruda ise herhangi bir konuyu dinleyip not alarak yine yaklaşık 60 saniye konuşmaları istenmektedir. Son olarak wrinting bölümü 50 dakika sürmektedir. Sınavda öğrenciden iki adet kompozisyon yazmaları istenmektedir. TOEFL sınavının geçerlilik süresi 2 yıldır olarak belirlenmiştir ve TOEFL sınav sonuçlarını baz alan kurum ve kuruluşlar bu sürenin aşıldığı durumlarda sınavın yenilenmesini tercih etmektedirler .TOEFL  sınavına girecek olan  adayların upper-intermediate veya üstü düzeyde Genel İngilizce dil bilgisine sahip olmaları tercih edilir fakat Ümraniye İngilizce TOEFL dil kursunda İngilizce seviye bilginizin bir önemi yoktur zaten istenilen düzeye çıkarılmanız sağlanacaktır. Ümraniye İngilizce TOEFL dil kursu bir çok öğrenciyi hedeflerine ve hayallerine ulaştırmayı başarmış ve başarmaya devam edecek bir kurstur. Ümraniye İngilizce TOEFL dil kursu uzman kadrosu sayesinde kısa sürede başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır. Uzman kadromuzun geliştirmiş olduğu sınav stratejileri sayesinde sınavda sorulara bakış acınızı değiştirmeniz sağlanarak cevapları daha kolay ve basit bir metotla bulmanız sağlanır. Bu stratejiler sayesinde başarınız artar.
 Ümraniye İngilizce TOEFL dil kursu sayesinde akademik başarınızda ki yükselişinize sizlerde inanamayacaksınız. Ümraniye İngilizce TOEFL kursuna gelip İngilizce hizmetimizden yararlanarak hedefledikleri noktalara ulaşan binlerce öğrencimiz gibi sizlerde başarıya ulaşabilirsiniz. Ümraniye İngilizce kursuyla hazırlandığınız TOEFL sınavından korkmayın, rakipleriniz sizden korksun çünkü bizimle geçireceğiniz eğitim sürecinin ardından rakiplerinize açık ara fark açacağınızın garantisini veriyoruz. Tamamen kalıcı ve öğretici, ezberden uzak bir çalışma planı sayesinde , sahip olduğunuz İngilizce seviyenizin gücüne güç katmayı amaçlamaktayız. Ümraniye İngilizce TOEFL dil kursunda alacağınız eğitim sayesinde sizlerde faklı hissedeceksiniz çünkü biz özellere özel bir eğitim vermekteyiz.

Ümraniye İngilizce TOEFL dil kursunda titizlikle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kursiyerlerimize başarılı sonuçlar elde edebilecekleri bir sınav geçirmeleri amacıyla, eğitim kalitemizi her gecen gün arttırarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Ümraniye İngilizce TOEFL dil kursuna gelerek İngilizcenizde ki değişime kendi gözlerinizle şahit olun. Birçok öğrencimizin memnun kalarak arkadaşlarına ve yakınlarına tavsiyelerde bulunduğunu bilmek bizlerin başarılarının bir kanıtıdır. Ümraniye İngilizce TOEFL dil kursu cüzi fiyatlarla öğrencilerine hizmet vermektedir ve Ümraniye semtinde kalitenin en ideal adresidir. Uygun fiyatlarla kaliteli eğitimin adresi Ümraniye İngilizce TOEFL dil kursudur. Eğer bize katılmak ve TOEFL sınavında başarı sağlamak istiyorsanız internet sayfamızı inceleyebilir, iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir veya kursumuzu ziyaret ederek öğrenmek istediğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz .