• 0216 316 16 48
  • info@ingilizcekursuumraniye.com

Ümraniye TOEIC Kursu ile TOEIC sınavına hazırlıyoruz

Ümraniye TOEIC Kursu ile TOEIC sınavına hazırlıyoruz


ümraniye ingilizce kursu toeic sınavına hazırlık

Ümraniye TOEIC Kursu
ile sınavlara hazırlıkta titizlikte çalışmakta ve kursiyerlerimize kaliteli bir eğitim sunmaktayız.  Kaliteli eğitimden ödün vermeyen dil kursumuzun başarısı kursiyerlerinin başarısından gelir .  Bu nedenle sınavlara hazırlarken yüzde yüz başarı odaklı çalışmaktayız . Yabancı dil eğitiminiz ve başarılarınız Ümraniye TOEIC kursu ile gerçekleşsin . Yerli ve yabancı profesyonel uzman eğitmenlerimiz ile siz de TOEIC sınavına hazırlanabilirsiniz . Ümraniye TOEIC Kursu ile sınava hazırlanarak sizde yüksek puanlar alabilirsiniz . 

Ümraniye TOEIC Kursumuzda uzman kadromuz ülkemizin en iyi okullarından mezun olmuştur. Mezun oldukları üniversitelerden pedagojik formasyonlarını almışlardır . Bu üniversiteler Hacettepe Üniversitesi  , Orta Doğu Teknik Üniversitesi  , Yıldız Teknik Üniversitesi , Uludağ Üniversitesi  , İstanbul Üniversitesi  , Marmara Üniversitesi  , Koç Üniversitesi , Galatasaray Üniversitesi  , Yeditepe Üniversitesi gibi okullardır. Yabancı öğretmenlerimiz ise Cambridge Üniversitesi  , Oxford Üniversitesi  , Pensilvanya Üniversitesi  , California Üniversitesi gibi üniversitelerden mezun olmuş başarılı eğitmenlerdir . Ümraniye TOEIC kursu kursiyerlerinin farklı seviyelerde olduklarını biliyor ve bunu yok saymıyoruz. Bu doğrultuda sizleri bir seviye belirleme  sınavına tabii tutuyor ve bu sınavı sonucunda hangi seviyede olduğunuzu belirliyoruz. Bu sınavı yapmamızın bir diğer amacı ise sizlerin eksik konularını belirlemektir . Eksikliklerinizi belirliyor sizleri uzman kadromuz ile ek dersler ve etütler sunuyor ve eksikliklerinizi tamamlıyoruz . Ayrıca kursumuzda Oxford ve Cambridge yayınlarının orijinal baskılarını kullanıyor ve sizlere daha kaliteli,  başarıya ulaştırma potansiyeli yüksek materyaller ile ders alma fırsatını sunuyoruz . 

TOEIC (Test Of English for International Communication) Amerika’da ETS ( Educational Testing Service) tarafından uluslararası geçerliliği olan bir sınavdır. İş İngilizcesine yönelik iletişim becerilerinizi test etmek için yapılan sınavdır. Bu sınava her yıl yaklaşık beş milyon kişi katılmaktadır. TOEIC sınavı çoktan seçmeli olarak iki yüz sorudan oluşmaktadır. Sınav iki bölümden oluşur: Dinleme ve okuma. Dinleme bölümünde fotoğraflar gösterilir ve kısa konuşmalardan gerçekleşen yüz soru sorulur. Okuma bölümünde ise okuduğunu anlama, cümle tamamlama ve boşluk doldurmadan oluşmaktadır. TOEIC sınavında puanlama sistemi en düşük on, en yüksek de 990 olarak belirlenmiştir. Bu sınavda geçme ve kalma durumunuz söz konusu değildir. TOEIC sınavı sizlerin dil becerilerinizi ölçmek için yapılan bir sınavdır. Ümraniye TOEIC kursu ile sınavdaki skorunuzu yükseltiyoruz. Türkiye’de TOEIC sınavını isteyen ve gerekli gören başlıca kurumlar şunlardır: Oyak-Renault, Wall Street Instute, Yapı Kredi Bankası, Toyota, Akbank, Alcatel, Aventis, AXA, Air France, Accenture, BNP Paribas, Cemex, Coca Cola, EMC, Ericsson, Mobil, Federal Express, INSEAD, GE, GlaxoSmithKline, Hewlett-Packard, HSBC, IBM, Intel, Kodak, KPMG. TOEIC sınavı sonucu ile kurumsal şirketlerdeki pozisyonunuz artar. İş başvurularında da TOEIC sınavı skorunuz sizi bir adım öne taşır.

Ümraniye TOEIC Kursunda uzman kadromuz ile alacağınız derslerde dilin dört becerisini sizlere sunuyoruz . Bu beceriler İngilizce konuşma , İngilizce yazma , İngilizce okuma ve İngilizce anlama becerisidir .  Bu becerileri kullanarak sizlere eşsiz bir eğitim alma fırsatını sunuyor ve sizleri iyi derecede İngilizce bilgisine sahip hale getiriyoruz .  Ümraniye TOEIC kursuna gelerek sizlerde başarılı olmak ve rakiplerinize açık ara fark atmak istiyorsanız bizlere katılın ve hayatınızdaki değişime sahitlik edin . Ümraniye TOEIC kursu sizlere yüzde yüz başarıyı garanti ediyor ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürüyor .  Ümraniye TOEIC İngilizcesi kursunun uygun fiyatlarından faydalanmak , bizlere katılmak ve başarıya ulaştırdığımız öğrencilerimizden biri olmak istiyorsanız internet adresimizden iletişim numaramıza ulaşabilir ve bizleri arayarak ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.