• 0216 316 16 48
  • info@ingilizcekursuumraniye.com

Ümraniye Turizm İngilizcesi kursu

Ümraniye Turizm İngilizcesi kursu
Ümraniye Turizm İngilizcesi Kursu
İngilizce eğitiminde ilkler arasına girmeyi amaç edinmiş köklü bir dil kursudur .Ümraniye semtinde 2006 yılında kurulan dil kursumuz bir çok kursiyerini başarıya ulaştırmıştır . Turizm sektöründe İngilizcenin önemi büyüktür bu nedenle İngilizceyi aktif ve akıcı bir biçimde kullanmanız şarttır. Turizm sektöründe çalışan bireyler için kariyer açısından da İngilizce eğitimi oldukça önemlidir . Bu sebeple İngilizce eğitimini uzman kişilerden almanız ve kalıcı bir eğitime sahip olmanız Ümraniye Turizm İngilizcesi kursu tarafından sağlanacaktır .
Kaliteli ve kalıcı eğitimi uzman bir kadro ile sizlere sunmaktayız . Uzman kadromuz yerli ve yabancı uyruklu eğitmenlerden oluşmaktadır .  Eğitimlerimiz yetenekli , güler yüzlü , anlayışlı , ülkemizin ve Dünya’nın en iyi Üniversitelerinde eğitim almış başarılı kişilerdir . Bu üniversiteler Hacettepe Üniversitesi  , Orta Doğu Teknik Üniversitesi  , Yıldız Teknik Üniversitesi , Uludağ Üniversitesi  , İstanbul Üniversitesi  , Marmara Üniversitesi  , Koç Üniversitesi , Galatasaray Üniversitesi  , Yeditepe Üniversitesi gibi üniversitelerdir. Alanlarında uzman eğitmenlerimizle alacağınız eğitim sayesinde mükemmel bir İngilizce bilgisine sahip olabilirsiniz . Profesyonel olarak mesleki İngilizce ve diğer yabancı dil eğitimlerini vermektedirler. Eğitimlerimiz başarı odaklı olup hayatınızda kalıcı eserler bırakmayı amaçlıyoruz . Eğitim süresi boyunca materyalleriniz Ümraniye Turizm İngilizcesi kursu muz tarafından verilmektedir. Orijinal Oxford ve Cambridge yayınları olan materyallerinize ek olarak CD verilmektedir. Bu sayede çalışmalarınızı eğitim dışında da görsel ve işitsel olarak devam ettirebilirsiniz.

Ümraniye Turizm İngilizcesi Kursu
nun eğitim programımızın amacı mesleki iş hayatınızda ihtiyaç duyabileceğiniz İngilizce bilgisini sizlere en iyi biçimde sunmak istememizdir . Sizlere bu eğitimi sunarken dilin dört işlevini kullanmakta ve bu işlevleri eksiksiz biçimde öğrenmenizi amaçlamaktayız. Bu işlevler kısaca şöyledir ; İngilizce konuşma , İngilizce yazma , İngilizce okuma ve İngilizce dinlediğini anlama şeklindedir . Bu işlevler kullanılarak ders yapılır ve akıcı bir biçimde İngilizce konuş ve anlama becerilerinizin gelişmesi amaçlanır.  Bu sayede turizm alanında en çok ihtiyaç duyulan İngilizceyi aktif biçimde kullanma becerisini kazanmış olur ve iş hayatınızda başarılı olma şansını yakalarsınız . Ümraniye Turizm İngilizcesi Kursu olarak kursiyerlerimizin zamanları da bizim için çok değerlidir , çalışan yeterli vakti olmayan fakat kendini geliştirmek isteyen bireylerimiz içinde istedikleri saatler arasında dersler vererek kısa sürede başarılı bir eğitim almanızı amaçlıyoruz . Kursumuza kayıt yaptırarak bizlere başvurmanız durumda sizleri bir seviye belirleme sınavına tabii tutuyor hem seviyenizi ölçüyor hem de sizlerin eksik konularını belirliyoruz . Eksik konularınızı belirlemekte ki amacımız ek dersler ve etütler ile konularınızı tamamlamak ve başarılı sonuçlar elde etmek istememizdir .  Bu süreçte sizlere verilen ödevleri yapmanız ve genel tekrarlarınızı gerçekleştirmeniz durumunda yüzde yüz başarıyı garanti ediyoruz.

 Ümraniye Turizm İngilizcesi Kursu
uzman kadrosu içinde yabancı uyruklu , ana dil seviyesinde İngilizce bilen eğitmenlerimizle sizlere pratik yapma fırsatı sunuyor ve telaffuz konusunda başarılı olmanızı sağlıyoruz.  Pratik yapma fırsatı yakaladığınız bu dersler sayesinde kendinize güvenmenizi ve iş hayatınızda başarılı olmanızı sağlıyoruz. Bizlerle eşsiz bir eğitim alarak rakiplerinizde birkaç adım önde olmak ve hayatınızdaki değişime şahitlik etmek istiyor iseniz bizleri internet adresimizde bulunan iletişim numaramızla arayabilir ya da kuruşumuzu ziyaret ederek uygun fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizleri aramızda görmek ve başarıya ulaştırmış olduğumuz öğrencilerde biri olma fırsatını sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.